Neler Yeni

400 TL sizce hangisi Asus vs Logitech

JrFuKi.

80+ Bronze
İkiside 400 tl bulunabiliyor.
Geçenlerde indirimde asus k3 klavye vardı,600 tl'ye malesef 7 dakikada bitti.

SİZCE HANGİ KLAVYE ALINMALI ? HANGİSİ DAHA F/P ?

logitect g300s Mouse kullanıyorum çok memnunum , macro vb oyunlarda çok işlevsel..Logitect bu yuzden iyi geliyor.

Aynı zamanda Laptop ve monitör asus tuf gaming oldugu için gonlum Asus k1 klavyeden yana ekosistem amaçlı ama hangisi daha verimli olur emin olamadım.

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Salih ÇARDAK
İkiside 400 TL bulunabiliyor.
Geçenlerde indirimde asus k3 klavye vardı,600 TL'ye malesef 7 dakikada bitti.

logitect g300s Mouse kullanıyorum çok memnunum , macro vb oyunlarda çok işlevsel..Logitect bu yuzden iyi geliyor.

Aynı zamanda Laptop ve monitör asus tuf gaming oldugu için gonlum Asus k1 klavyeden yana ekosistem amaçlı ama hangisi daha verimli olur emin olamadım.

K1 in tuşları RGB sönükken berbat silik, fabrika çıkışı böyle bilginiz olsun. Ayrıca RGB aydınlatması maxta dahi çok başarısız ama malzeme kalitesi harika ( ürünü aktif kullanıyorum )

Bordo7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Satı
Instagram
husam.40
Bu ikisi disinda önerim Corsair K70 olur. Türkiyedeki ikinci el fiyatlarini bilmiyorum ama bin TL nin altinda bulunur diye düsünüyorum.
Benim tavsiyem sifir alana dek, temiz ikinci el ama daha kaliteli klavye alman.
Heleki mekanik klavyeler ömürlük.

Bu ikisi disinda önerim Corsair K70 olur. Türkiyedeki ikinci el fiyatlarini bilmiyorum ama bin TL nin altinda bulunur diye düsünüyorum.
Benim tavsiyem sifir alana dek, temiz ikinci el ama daha kaliteli klavye alman.
Heleki mekanik klavyeler ömürlük.
İdareten alacaksa attıklarından k1 alabilir. İkinci el klavye, kulaklık, mouse asla almadım önermemde. İstediği kadar temiz olduğunu düşünsün 2. el klavye temiz olmayacaktır, en azından benim içim rahat olmazdı. Dışarıdan bakıldığında çer çöp olmayabilir ama parmaklar bir kere değmeye başladığında tuşlara, parmaktaki yağlar işlemiştir bu da pek iç acıcı değil.

Bordo7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Satı
Instagram
husam.40
Invain sana katiliyorum ama fiyat acisindan arada ucurum oluyor. Eger mekanizmasi saglamsa tuslari degistirmesi cok kolay.

Bide ben Gurbetteyim, burdaki ikinci el piyasasi tabii ki daha farkli. Ben genelde bütün bilgisayar laptop ihtiyaclarimi sifira yakin aldigim icin.
Türkiyede piyasa nasil bilemiyorum.

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
İkiside 400 TL bulunabiliyor.
Geçenlerde indirimde asus k3 klavye vardı,600 TL'ye malesef 7 dakikada bitti.

K1

Invain sana katiliyorum ama fiyat acisindan arada ucurum oluyor. Eger mekanizmasi saglamsa tuslari degistirmesi cok kolay.

Bide ben Gurbetteyim, burdaki ikinci el piyasasi tabii ki daha farkli. Ben genelde bütün bilgisayar laptop ihtiyaclarimi sifira yakin aldigim icin.
Türkiyede piyasa nasil bilemiyorum.
Piyasa yok bizde herkes kafasına göre takılıyor.

JrFuKi.

80+ Bronze
2.el dusunmuyorum arkadaslar bu iki klavye yada bu fiyat bandında bir klavye onerebilir siniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,677
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom