Neler Yeni

400 TL'ye Hangi mouse Daha Mantıklı Olur?

Wabien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Can İbar
Fingertip ile palm arası bi tutuşum var. Şuan da katar pro kullanıyorum boşta kalan serçe ve yüzük parmağım mouse pede sürtüyor, mouse kavrarsam da bi süre sonra rahatsız ediyor küçük olduğu için. Kablosuz mouse fps oyunlarında iyi performans verirmi emin olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bunlar dışında tavsiyeniz varsa bütçe olarak 300 400 civarı olursa iyi olur.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Aynı tutuş stiliyle rival 3 kullanıyorum çok memnunum

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Basilisk x olurdu tercihim

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
kablosuz al kabloludan farkları yok artık basilisk x candır.

Zann Esu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak YENİPAZARLI
Fingertip ile palm arası bi tutuşum var. Şuan da katar pro kullanıyorum boşta kalan serçe ve yüzük parmağım mouse pede sürtüyor, mouse kavrarsam da bi süre sonra rahatsız ediyor küçük olduğu için. Kablosuz mouse fps oyunlarında iyi performans verirmi emin olamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bunlar dışında tavsiyeniz varsa bütçe olarak 300 400 civarı olursa iyi olur.
Bende aynı tutuş şeklini kullanıyorum.Marka ya da tuş takıntın yok ise yaklaşık 10-12 senedir everest-x7 kullanıyorum sağ tarafında bizim için tutanlar adına yüzük ve serçe parmagına bölme var.Sürtme ya da rahatsız bir his yaşatmıyor.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Basilisk için incelemelerde malzeme kalitesi iyi değil tuşları sallanıyor filan demişler.
Malzeme kalitesi bence gayet yerinde ama mouse'u havaya kaldırıp hızlıca sallarsan tuşlardan hafif tıkırtı sesi geliyor .

Erda Yıldırım

80+ Gold
Malzeme kalitesi bence gayet yerinde ama mouse'u havaya kaldırıp hızlıca sallarsan tuşlardan hafif tıkırtı sesi geliyor .
Bense mouse arada sırada kapanıyor sendede oluyor mu ?

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
Şahsen razer markasını tercih ederim.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret