Neler Yeni

4000 TL Bütçe ile Nasıl bir sistem almalıyım ?

BlackMan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre
Merhaba arkadaşlar, donanımlar konusunda pek bir bilgim yok, son bir kaç gündür araştırıyorum bu sebep ile sizden yardım istiyorum.4000 tl gibi bir bütçem var itopya daki vog dikkati mi çekti bir de teknobiyotikde e2.5 var sizce bunlar hakkında ki yorumlarınızı rica ediyorum, hangisi tercih edilmeli ? Veya benim bütçeme göre ne önerebilirsiniz ? Pubg, battlefield v, bannerlord bunları keyifle oynasam benim için yeterli olucak.Öyle yayın gibi şeylerle ilgilenmiyorum sadece söylediğim oyunları oynamak istiyorum başka bişeye ihtiyacım yok.Bu konuda vereceğiniz tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim herkese.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
E2.5 gayet güzel sistem

BlackMan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bannerlordu battlefield v'i rahat oynatır mı e2.5 ?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M

Red_Lemon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Güngören
Merhaba arkadaşlar, donanımlar konusunda pek bir bilgim yok, son bir kaç gündür araştırıyorum bu sebep ile sizden yardım istiyorum.4000 tl gibi bir bütçem var itopya daki vog dikkati mi çekti bir de teknobiyotikde e2.5 var sizce bunlar hakkında ki yorumlarınızı rica ediyorum, hangisi tercih edilmeli ? Veya benim bütçeme göre ne önerebilirsiniz ? Pubg, battlefield v, bannerlord bunları keyifle oynasam benim için yeterli olucak.Öyle yayın gibi şeylerle ilgilenmiyorum sadece söylediğim oyunları oynamak istiyorum başka bişeye ihtiyacım yok.Bu konuda vereceğiniz tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim herkese.
E2.5 veya E2 yi alabilirsin gayet iyi sistemler aynı zamanda benden sana tavsiye 8gb lık ram takılı sistemlerin her ikisinde sen onları 16 lık yap daha verimli olur

BlackMan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre
E2.5'da 16 gb ram takılı, ben hdd çıkarıp ssd eklicem.Dediğim oyunlarda ultra grafikler rahat oynatır mı ?

Red_Lemon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Güngören
E2.5'da 16 gb ram takılı, ben hdd çıkarıp ssd eklicem.Dediğim oyunlarda ultra grafikler rahat oynatır mı ?
Oyun testleri Teknobiyotiğin Youtube kanalında var zaten. sen çok bir parça değiştirmeyeceksin o civarlarda FPS alırsın

CoNKeR

80+ Bronze
Ultra ayarlarda BF5'i aşırı rahat oynayamazsın fakat ultrada oynamana gerek yok mediuma al devam et. Doların altının deli gibi arttığı şu zamanda E2.5 güzel bir sistem 4000₺ için.

BlackMan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre
Şimdi farkkettim youtube'daki testte galax gtx1650 süper var, sistemden bunu çıkartmışlar Colorful GeForce GTX1650 super koymuşlar bu iki kart birebir aynı mı ?

Top Bottom