Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060 ti 7500f bu fiyata alınır mı?

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
Vallahi hocam Abdullah abi geçen 4060ti li sistemi çıkarttı 20000 TL ye mağazadan alamadım sarı sitede sıfır kutusu açılmamış şekilde 24000 TL ye satın aldım birkaç hafta önce ekran kartı VRAM 16gb birde 8gb ekran kartına göre fiyat yüksek bence ama yinede siz bilirsiniz sizi tatmin etmeyebilir bazı yüksek grafik isteyen oyunlarda

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Dr Luciano

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Barış Okçu
Alıntıyı görüntüle
Bu özelleştirmelerle sistemi almayı düşünüyorum sizce nasıl yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
kanka bide 8GB versiyonu çok şişirmeyin bu sistemleri. Çok benzeri biliyorsunuz geçen ay 20k ya satıldı. Ne oldu da birden böyle zam geldi. Stoklar tükendi yeni sevkiyat mı yapıldı hayır

Dark0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Turan
kanka bide 8GB versiyonu çok şişirmeyin bu sistemleri. Çok benzeri biliyorsunuz geçen ay 20k ya satıldı. Ne oldu da birden böyle zam geldi. Stoklar tükendi yeni sevkiyat mı yapıldı hayır
Yil başı geliyor zam yapıldı herşeye 1 ocaktan sonra çok daha fena olacak aradan sistemi çıkarayım bari diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu alsam ne gibi özelleştirme gerekir

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
slm

RGBli RGBsiz modeller. Sadece SSD ve Kasa yükseltsen yeter soğutucuyu da siyah alacaksan tekrardan gaming genden veya qp'den Thermalright Peerless Assassin 120 SE sipariş edebilirsin aynı fiyat. Fazla bile gelecektir ama sağlam soğutucudur böyle 29k ya geliyor.

Yil başı geliyor zam yapıldı herşeye 1 ocaktan sonra çok daha fena olacak aradan sistemi çıkarayım bari diyorum

Sadece SSD Kingston 1TB ve Kasa yükseltmesi. Kasayı yükseltmek 500 TL için gayet uygun ama yükseltmesen de olur 650w, 4070'i rahatlıkla besler
Geriye de bütçen kalıyorsa soğutucu alabilirsin.

Top Bottom