Neler Yeni

4060 vs 4060Tİ 4 yıl boyunca oyun oynamaya hangisi yeter?

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Altan
4 Yıl boyunca çoğu oyunu akıcı şekilde FHD de oynamak, Yayın ve içerik üretme, yazılım ve oyun yapmak gibi işlerede bakacağım ama çoğunlukla sadece 4 yıl boyunca oyun oynayacağım 4,6k arasında bütçeyi arttırmaya değer mi yoksa 4060 işimi görücek midir ? İdare eder mi?

mehmettici

80+ Silver
4 Yıl boyunca çoğu oyunu akıcı şekilde FHD de oynamak, Yayın ve içerik üretme, yazılım ve oyun yapmak gibi işlerede bakacağım ama çoğunlukla sadece 4 yıl boyunca oyun oynayacağım 4,6k arasında bütçeyi arttırmaya değer mi yoksa 4060 işimi görücek midir ? İdare eder mi?
4060ti 3070

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Ne gibi oyunlar oynarsın mesela ? Bir de işlemcin ne ?

XEKO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
YONDAİME
4060 ti al kafan rahat olsun

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Altan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne gibi oyunlar oynarsın mesela ? Bir de işlemcin ne ?
r5 5600, Bütün türdeki ünlü oyunlar cs gta banerlord fln oynarım aklıma gelmedi şuanda 4. Senemde yks çalışacağımdan dolayı pc açmayacağım 3 sene için oyun oynayacağım sonra saten ya satarım yada kardeşime verir laptop alırım

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
r5 5600, Bütün türdeki ünlü oyunlar cs gta banerlord fln oynarım aklıma gelmedi şuanda 4. Senemde yks çalışacağımdan dolayı pc açmayacağım 3 sene için oyun oynayacağım sonra saten ya satarım yada kardeşime verir laptop alırım
Oynarsın. Atıyorum 2025-26'da piyasaya yeni çıkan oyunları ultra ayarda değil de orta da felan oynarsın.

syceer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Altan
Oynarsın. Atıyorum 2025-26'da piyasaya yeni çıkan oyunları ultra ayarda değil de orta da felan oynarsın.
Anladım hocam 3 yıllık oyun serüvenim için 6k daha fazla vermek mantıksızca bit hamle olduğunu çıkardım. 4060ın max ayarlarda en az 2 yıl akıcı denilebilecek bir seviyede oynatıcağını umuyorum teşekkürler.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Anladım hocam 3 yıllık oyun serüvenim için 6k daha fazla vermek mantıksızca bit hamle olduğunu çıkardım. 4060ın max ayarlarda en az 2 yıl akıcı denilebilecek bir seviyede oynatıcağını umuyorum teşekkürler.
Rica ederim dost. Eğer kesin bi tanıya varmak istiyorsan bi Youtube'dan iki ekran kartını karşılaştır. 4060 vs 4060ti game test şeklinde yazarsan çkkacaktır.

Top Bottom