Neler Yeni

Çözüldü✓ 4080 - 100k PC / 4090 - 110k PC | Satın alacağım, sizce hangisi daha iyi?

arogger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Coşar
1. sistem render için daha güzel 2. oyun için
Bence 2. render için de güzel 😄
Hocam sadece merakımdan soruyorum ;
1 - Ne iş ile uğraşıyorsunuz ?
2 - Hazır sistemlere baktınız mı ? Mesela Bu Linkte 4090'a ve Fiyatlar Artan Şeklinde Filtrelenmiş Durumda. Buna göre 100k'ya 4080 alabiliyorken 103k'ya bile 4090 alabiliyorsunuz. Parça kalitesini bilmem belki siz çok daha iyilerini seçmişsinizdir ama hazır sistemlerin çok daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Tabii tek tek çok iyi kampanyalarla toplamak harici.
Yazılım sektöründeyim. Kendim hobi olarak oyun geliştirdiğim de oluyor. Hazır sistemler benim de ilk tercihimdi. O yazdığınız linkdeki Carnage olan PC'yi postun başında tercihlerim arasında sunmuştum, bu gün kararımı verdim sipariş ettim. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Uzun bir süreçte indirim falan kovalasam belki parça parça daha iyi olabilirdi ama şimdilik hazır sistemi modifiye etmek benim için daha güzel oldu

Ömer31

80+
Bence 2. render için de güzel 😄

Yazılım sektöründeyim. Kendim hobi olarak oyun geliştirdiğim de oluyor. Hazır sistemler benim de ilk tercihimdi. O yazdığınız linkdeki Carnage olan PC'yi postun başında tercihlerim arasında sunmuştum, bu gün kararımı verdim sipariş ettim. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Uzun bir süreçte indirim falan kovalasam belki parça parça daha iyi olabilirdi ama şimdilik hazır sistemi modifiye etmek benim için daha güzel oldu
2. oyunda bayağı iyi 1. ye göre bence renderle oyun farkı eşit değil

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı

Mqdder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Bayat

arogger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Coşar
bu kadar bütçe ayıracaksan rtx 5000 serisini beklemek bence mantıklı
Aylardır bi pc almayı planlıyordum çünkü kendi pc'm artık çok eski kaldı. 4090 Şimdilik fazlasıyla yetecektir diye düşünüyorum. En kötü ileride upgrade ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,601
Üyeler
148,469
Son üye
empath12
Top Bottom