Neler Yeni

40K bütçe iş için laptop önerisi

ozguroruc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Oruç
Bütçe
40000
Dostlar selam, üniversiteye geçeceğim ve masaüstü pc'mi satıp laptop alacağım. Laptop konusunda çok bilgim yok. Bütçem 40k civarı. Bilgisayarda oyun oynamayacağım, iş ve okul için kullanacağım, video edit photoshop gibi işler yapacağım ve film izleyeceğim (ekranın küçük olmaması lazım). Ayrıca genelde dışarıda kullanacağımdan bataryası da önemli. huawei'in bu modelini beğendim. Sizce iyi midir? Tavsiye eder misiniz? Başka bir öneriniz var mı?
(macbook baktım fakat m2 çip ram 16 ssd 512GB SSD yapınca 59k oluyor fiyat)

Ekler

• Screenshot_20240505_105141_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240505_105141_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    409.9 KB · Hit: 30

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
Ekran kartı gerekli değilse alınabilir.

ozguroruc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Oruç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı gerekli değilse alınabilir.
her şeyi aklıma yattı ama şikayetvar'da birkaç şikayet gördüm ve teknik servis hiç ilgilenmemiş o yüzden kafam karıştı. Lenovo Yoga bakmaya başladım o yüzden ama kullanan biri memnunum derse huawei'ye yatkınım.

Mr_Yigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Yiğit Yorulmaz
her şeyi aklıma yattı ama şikayetvar'da birkaç şikayet gördüm ve teknik servis hiç ilgilenmemiş o yüzden kafam karıştı. Lenovo Yoga bakmaya başladım o yüzden ama kullanan biri memnunum derse huawei'ye yatkınım.
Macbook 8gb ram 256gb ssd alsan nasil olur çok bilmiyorum ama işini görür mü

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Cenap Vartanyan
Oradan bakarsan hiçbir şey alamazsın. Orada sadece şikayetçiler var, memnun olanları göremiyorsun.

Lenovo Yoga da güzeldir.

ozguroruc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür Oruç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macbook 8gb ram 256gb ssd alsan nasil olur çok bilmiyorum ama işini görür mü
depolama yetersiz gelir ve 8gb ram az değil mi laptop olması veya mac olması ne kadar fark eder bilmiyorum ama masaüstülerde 16gb ram minimum olarak bakılıyor

Top Bottom