Neler Yeni

40K civarı telefon önerisi yapabilir misiniz?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Yusuf Kaplan
Aklımda s24+ var. Eğer başka önerileriniz varsa sevinirim. S24+ güzel ama birçok yerde işlemcisi ile ilgili soru işaretleri olan yorumlar okudum. Eğer farklı önerileriniz varsa sevinirim.

YD almayı düşünüyordum ilk başta ama birkaç video gördüm yeni yılda düzenleme gelecek kullanımı yasaklanacak vs diye o yüzden girmekten korktum diyebilirim.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Eren Erkaşda
s23 ultra olabılır ama o da tasarım olarak hıc zarıf durmuyor bence

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s23 ultra olabılır ama o da tasarım olarak hıc zarıf durmuyor bence
Katılıyorum. Köşeli tasarım sevmiyorum ve büyük bir telefon yerine ortalama bir boyut istiyorum. Xiaomi 14 e de bakıyorum. Tr cihazına. O da güzel duruyor. Ama reklam sorunu sıkıntılı gibi geliyor. Ve yd versiyonları düşük ama güven vermiyor bu yeni düzenleme haberleri yüzünden. Tr Xiaomi de 40k verilir mi bilemiyorum

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Eren Erkaşda
Katılıyorum. Köşeli tasarım sevmiyorum ve büyük bir telefon yerine ortalama bir boyut istiyorum. Xiaomi 14 e de bakıyorum. Tr cihazına. O da güzel duruyor. Ama reklam sorunu sıkıntılı gibi geliyor. Ve yd versiyonları düşük ama güven vermiyor bu yeni düzenleme haberleri yüzünden. Tr Xiaomi de 40k verilir mi bilemiyorum
bence bu butcede ya samsung ya da apple alınır ya

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Yusuf Kaplan
bence bu butcede ya samsung ya da apple alınır ya
40k ya iyi iPhone yok gibi. 14-15 gelmiyor altına da bu parayı vermem şahsen. Yd olsa alırdım. Tr için Samsung şuan en tercih edilebilir gibi duruyor.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Eren Erkaşda

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Aklımda s24+ var. Eğer başka önerileriniz varsa sevinirim. S24+ güzel ama birçok yerde işlemcisi ile ilgili soru işaretleri olan yorumlar okudum. Eğer farklı önerileriniz varsa sevinirim.

YD almayı düşünüyordum ilk başta ama birkaç video gördüm yeni yılda düzenleme gelecek kullanımı yasaklanacak vs diye o yüzden girmekten korktum diyebilirim.
Samsung S24+ alabilirsin.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
Yusuf Kaplan
bence de samsung ama ıphone almak ıcın dıretenlere bısey denmıyo tabi :D

oled olmasına sukredıyorlar herhalde anlam veremıyom aga :D

bu arada bence en alınabılır ıphone, 13
iPhone 13 yorumlarını çok okudum. Tavsiye ediliyor ama 2-3 senelik telefon galiba ve 128gb vir telefona yeni ve 256gb telefonu tercih ederim şahsen. Kamerası iyi olabilir vs de ben fotoğraf çeken birisi değilim. Bu fiyata 14-15 gelse düşünürdüm mesela ama bence gereksiz bir pahalılık. Zaten normal bir kullanıcı herhangi bir modelin amiral gemisini nasıl tam kullanabilir bilmiyorum 😂.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung S24+ alabilirsin.
Bence de. Ama belki farklı markalarda daha iyisi vardır diye merak ettim. Ama galiba bu fiyata Samsung dışı kötü kalıyor gibi

Top Bottom