Neler Yeni

4300 ₺'ya Ryzen 5 2600 + RX 580 sistem topladım, nasıl?

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
ALLAH C4 :D Psunun kalitesinden emin değilim ama büyük ihtimal leştir. O yüzden kaliteli bir psu bakmanı öneririm ve 240gb yapabiliyorsan 480gb ssd yapmanı sadece oyun oynayacaksan r3 3100 seçmeni ekran kartına lafım yok ama 2000tl civarlaırndaysa rx5500xt 8gb indirimlerle falan bulabilirsin bence onu almanı öneririim.
adam psu size sorucam demiş yanlış konu olabilir mi

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
-asus dual rx 580 4g oc
-r5 2600
16 GB xpg ram
-b450m s2h
-aerocool qs248
Psu yu size sorucam.d
240 GB sss
Bu PC ekran kartı hariç sıfır 4300 TL geldi psu 350 TL saydım bana psu önerebilrmisiniz psu 350 TL max ama daha ucuz olursa işime gelir açıkcası bide iyi mi toplamışım sizce
Çok kötü değil aslında ama ekran kartı 1650Super olabilirdi.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Çok büyük geçmiş olsun Allah şifa versin. Ayrıca o sistem o kadar etmez çok pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
OnurÇiftci
Kardeşim bazı insanlar çok kıskanç yaptıkları kötü yorumlara takma mis gibi sistem hayırlı olsun
Knk onlar sanırım ekran kartı hariç sandı ben bi yazım hatası yaptımda.d eyw bu arada

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Ne geçmiş olsun kardeşim neyi var PC inin toplamış mis gibi bilgisayarı istediği oyunu oynucak işte ne kusur buldun bu bilgisayarda
Bu fiyata daha iyi bir pc toplasaydı,daha iyi oynardı.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,410
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
OnurÇiftci

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Kardeşim bazı insanlar çok kıskanç yaptıkları kötü yorumlara takma mis gibi sistem hayırlı olsun
aynen kıskandığımız için hep çok bilgilisin dostum devam et böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok kötü de değil çok iyide değil orta bir sistem
ekran kartı 2. el ise kazık yemişsiniz ama

Top Bottom