Neler Yeni

450.000-500.000 Arası Sorunsuz Manuel Otomobil Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Koray Cihan
Bütçe
500000
İyi forumlar herkese, Ford Focus 2001 arabamızı çok fazla sanayi masrafı çıkardığı için satıp üzerine bir miktar para ekleyeceğiz, 450.000 - 500.000 arası bütçemiz var, bizi sürekli sanayiye götürmeyecek , kronik sorunlarıyla uğraştırmayacak , bakımlarını yapıp devam edeceğimiz bir araç arıyorum. Fiat Bravo , Hyundai i20 gibi arabalar gözüme çarptı fakat bu konularda çok bilgili olmadığım için yardıma ihtiyacım var.3 Kişilik bir aileyiz bagaj hacmi vs. çok önemli değil araba motoruyla sürekli uğraştırmasın yeterli. Önerileriniz varsa çok mutlu olurum.

xTURANN

80+ Silver
i20 serisi sürekli atmosferik motor kullandı. 3 Kişiyken belki üzebilir. Turbolu motorları da var fakat yine üzebilir.

Bu fiyat bandına önerim Fiat Linea Olur. 1.3 Motor. 200 Nm Tork mevcut, yokuşta falan üzmez. Yakıtı iyi, motor mekanik olarak kronik sorunu yok. ( benim bildiğim ) Bakımlarını zamanında, iyi yaparsanız ( masraftan kaçınmadan ) bir sorun çıkmaz. Bu motorla 300 - 500 Bin KM Yapanlar var.

Bir tanıdığım 5 kişi + full bagajla sorunsuz yolculuk yapmış.

Sanayiye bakım içinde uğramak istemiyorum dersen, toyota bakmanı öneririm. Motorları sanırım sadece atmosferikti..

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Linea sorun çıkarmaz ama çokta beklentiyi yüksek tutmamak lazım

Top Bottom