Neler Yeni

450-460 k araba önerisi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Peki iç hacim yanlış bilmiyorsam superb octavia ile aynı altyapıyı kullanmıyor muydu yani passat tan daha dar değil mi
Superb her yönden daha geniş . Bagajda iç hacimde daha fazla
Hemde arabanın bir duruşu karizması var. Bir ortamda passata biniyorum dediğinde sıradanlaşmış hissedebilirsin ama superb deyince direk sınıf atlarsın yani marka yüzü de var

DeH$et

80+ Silver
Hemde arabanın bir duruşu karizması var. Bir ortamda passata biniyorum dediğinde sıradanlaşmış hissedebilirsin ama superb deyince direk sınıf atlarsın yani marka yüzü de var
Hocam passat fakiri zengin, zengini fakir gösteriyor. Ama superb öyle değil. Bana göre superb binen birisi passat binen birisine göre daha elit neden bilmiyorum büyük ihtimalle çevremden kaynaklı.

Spermman

80+ Bronze
Peki 1.6 motormu daha mantıklı 1.5 mi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Taha yücel
Önemli bir fark yoksa tercih edilebilir o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama superb daha dolu
evet daha dolu super b yide seviyorum ama passatın elegancesi çok hoşuma gidiyor o yüzden dedim
super b de alınacak araç çok iyi araç passata rakip araç ve passattan daha geniş araç super b al bence

elegance neden dedim içimde passat sevgisi var ve hayalet ekranda olunca diğer donanımlar çok bakmıyom :D

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1.6 tdi bir yere kadar gidiyor ve yakıtı iyi eğer yakıt düşünmezsen 1.5 al hem performansı da güzel
Ben olsam yakıt düşünmeden 1.5 alırdım
Işıklarda dikkat et 1.3 tce bir clio saplayıp geçebilir🤭

Spermman

80+ Bronze
@Denizgezen Bir sorum daha var c5 air cross hakkında ne düşünüyorsun bence tavandaki boya atması önemli bir sorun değil.

1.6 tdi bir yere kadar gidiyor ve yakıtı iyi eğer yakıt düşünmezsen 1.5 al hem performansı da güzel
Ben olsam yakıt düşünmeden 1.5 alırdım
Işıklarda dikkat et 1.3 tce bir clio saplayıp geçebilir🤭
O kadar başarısız bir motor olduğunu bilsem aklımdan bile geçmezdi

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Denizgezen Bir sorum daha var c5 air cross hakkında ne düşünüyorsun bence tavandaki boya atması önemli bir sorun değil.
Eğer bir süre sonra sıkılır satarım dersen o boya atması yüzünden iyi kayıp yaşarsın
1.5 dizel ve 1.6 benzinlinin performansı iyidir.
1.5 dizel az yakar çok beklentin yoksa performans açısından eğer alınabilir
1.6 benzinli de güzel gider 180hp olması tatmin eder
Tasarım hakkında çok beğeniyorum ve bence çok şık
Malzeme kalitesi iç hacim vs. Bilmiyorum binmedim hiç ama kötü olduğunu da sanmıyorum
Eat8 şanzıman içinde şöyle söyleyeyim
Hızlı seri vuruntusuz devir bandı güzel bir şanzıman

Spermman

80+ Bronze
Eğer bir süre sonra sıkılır satarım dersen o boya atması yüzünden iyi kayıp yaşarsın
1.5 dizel ve 1.6 benzinlinin performansı iyidir.
1.5 dizel az yakar çok beklentin yoksa performans açısından eğer alınabilir
1.6 benzinli de güzel gider 180hp olması tatmin eder
Tasarım hakkında çok beğeniyorum ve bence çok şık
Malzeme kalitesi iç hacim vs. Bilmiyorum binmedim hiç ama kötü olduğunu da sanmıyorum
Eat8 şanzıman içinde şöyle söyleyeyim
Hızlı seri vuruntusuz devir bandı güzel bir şanzıman
Tamamdır cevabınız için teşekkür ederim

Cevap yazan herkese teşekkür ederim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1

O kadar başarısız bir motor olduğunu bilsem aklımdan bile geçmezdi
Başarısız bir motor değil
1500cc hacminde günümüz şartlarında iyi bir motor
Asıl şaka makinesi 1.3 tce clio ışıklarda ne varsa bozuyor namussuz araba

K@dir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
KADİR-CEYLAN
Herkese merhaba. Okuduğum bir habere göre c.b. araba ve sigaradaki ötv yi 3 kat arttırma yetkisi verilmiş. Yılbaşına doğru yüksek ihtimalle yeni zamlar geleceği için arabayı erkenden değiştirmeye karar verdik. Benim aklımda birkaç model var.
Bunlar;
İlk olarak 0 km business paket passat
Donanımları;
ezwtDVRQr4UpbyKA3VkoY_mhPsPk9zd5XhCMCctbNGaQ3AdeHJ0-rKxtq7cChN_XPVKOS9fzwPe9h3R8RX8LSWRJSeJO4eiShPF4F9bVy_tYZral8pj4iRJTKVAAd8nnU9CD9AlD=s0

mptNnj8FchWLxh9dlmSKuf5PzgWpRd1EIMqYdstAP4f48uetiCgTIP5X3jXvG2xe9EptlzES6mkdAo_Er5tPcYP5zGWDVSPac_RnJRd0xgnI_4UTW8z32ctONrr8lkhEeBxlGkRH=s0

zV3b5JtUd85So_jTI1e6QoRzIPu-TU4UdlPc_SMmyb_f6AMOSGMW-bsaGB1rUzBKbhg8JMQDSosLuwq6WurV-Dsr8_qJ_v4t6cJhWMnFCoFpOZU_yGBw4HXGHO5-dOGOiNBbgc9E=s0

2. olarak 2020 model passat
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...swagen-passat-1.5-tsi-eleganc-957051623/detay
Aslında tam bir makam aracı ama başka bulamadım
3. olarak 2020 model prestige paket superb
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...siz-superb-prestige-cam-tavan-964131095/detay matrix far opsiyonlusunu aradım ama bütçeye uygun bulamadım.
4. olarak 2020 model full opsiyonlu titaniyum paket ford kuga
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-konfor-plus-led-plus-b-o-ses-964572597/detay
5. olarak 2020 model full opsiyonlu premium paket octavia
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-en-dolusu-daha-dolusu-yok-942897718/detay
6. olarak 2020 model gt paket 3008
ilan bulamadım
7. olarak sıfır km shine paket c5 aircross
(kronik arızalardan haberim var)
8. aklımda 508 var ama arkasının dar olduğunu duydum aracı gidip denemeden bir şey diyemeyeceğim

Sizin önereceğiniz arabalar olursa istediğim özellikler
1) Bagajı 4 kişilik bir aile için yeterli olmalı
2) Yılda en az 2 kere uzun yol gel-git yapacak
3) Yıllık maksimum 30-35 k kilometre yapacak
4) Yakıt cinsi önemli değil
5) Tramer boya kaza vs. olmamalı
6) Uzun yolculuklar daha çok yazın olacağı için arka tarafta da klima olmalı
7) Bu fiyata 0 almak yerine ikinci el tercihimizdir
8) Maksimum 70k km olmalı
9) Kasa tipi önemli değil

@Denizgezen
ford galaxy/s-max/mondeo, bunlarin2.0 dizel modellerine bakip arastirmani öneririm isinizi görür büyük ihtimalle ve uzun yoldada tik demez.

ve hocam ciddi bir meblagdan bahsediyoruz bu fiyatta 1.5/1.6 hacimdeki araclari almanizi önermem 2.0 dan dusmeyin fikrimce

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben kendime alacak olsaydım, 508 tercih ederdim.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,505
İsim
Taha yücel
reis bence sen super b al hem güzel araç arka yolcu mesafesi de çok iyi passata göre
bagaj desen al beni yok :D 600 litre bagaj bide camla açılıyor rahatça yerleştirirsin herşeyi

daha fazla dolu super b
super b nin 1 sevdiğim şeyi şu küçük detayları benzin kapağında adını unuttuğm şey kapılardaki fırça şemsiye şeyi çok premuim hissetiriyor o rolls royce var onda bide skoda da :D

Passat neden dedim aga bizim aile patron olduğu için çok iyi gidiyor passat siyah :D

ama super b nin yol tutuşu passatan daha iyi diye biliyorum ben her türlü super b passata göre avantajlı tabikide

Top Bottom