Neler Yeni

4500 TL ye kadar kulaklık ve harici mikrofon önerisi

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Burak
Bütçe
4500
Merhabalar geçmişte logitech g432 7.1 kablolu, logitech g pro x 7.1 , kablolu razer black shark v2 THX pro kablosuz, rampage hectora kulaklıklar kullandım ve en son kullandığım logitech g pro x kablolu beni pek sarmadı tekrar yeni bir kulaklığa geçmek istiyorum. Kullanım amacım çoğunlukla fps rekabetçi oyunlar müzik dinlemek ve film izlemek. Benim için önemli olan ses kasmak konfor performans ve mikrofonu iyi olması ama harici mikrofonda almak istiyorum aklımda 2 model var mikrofon konusunda hyperx quadcast ve duocast modellerini çok öneren oldu yayıncı değilim ama belki yayıncılığa başlayabilirim belli olmaz. Quadcast ve duocastin ne farkları var 2 sininde fiyatı neredeyse aynı şuan. Kulaklık ve mikrofon önerilerinizi merakla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Kulaklık olarak kablosuz önerileriniz benim için bir tık daha önemli ama her türlü öneri olur sıkıntı yok. Bütçe daha da artabilir. Harici mikrofon istiyor olmamın bir diğer nedeni bu güne kadar kullandığım kulaklıkların mikrofonları beni tatmin etmedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom