Neler Yeni

4650g apu sistem rise online oynatırmi?

linksiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
emre palabıyık
Merhaba orta veya yüksek cözünurlukte oyun oynamak istiyorum. 4650G APU sistem örnek olarak Rise Online kaldırır mı? APU sistem oyun için öneriliyor mu? Bütce 5-6 bin

Minimum Gereksinimler
  • İşletim Sistemi64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İşlemciIntel Core i7-5500U 2.40GHz / AMD FX-8800P 2.1GHz (2 Cores, 4 Threads)
  • Bellek8 GB
  • GpuNVIDIA GeForce 840M 1.03GHz / AMD Radeon 530 1.03GHz
  • DirectXSürüm 11/12
  • Depolama20 GB Kullanılabilir alan
Önerilen
  • İşletim Sistemi64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10
  • İşlemciIntel Core i7-4770K 3.90GHz / AMD FX-9590 4.7GHz
  • Bellek16 GB
  • GpuNVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 580
  • DirectXSürüm 11/12
  • Depolama30 GB Kullanılabilir alan (SSD)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
4650G APU sistem örnek olarak Rise Online kaldırır mı?
Tam olarak kaldıramaz. Verdiği performans tatmin etmez.
APU sistem oyun için öneriliyor mu?
Sadece oyun oynamak için APU sistem alınmaz. APU sistemin mantığı idare etmektir. Mesela bugün 5600G işlemcili APU sistem topladın diyelim. Onunla belli bir süre idare edeceksin. Eline para geçtiğinde de RX 6600 alıp normal bir sistem olarak kullanabilirsin.
Diğer bir kullanım senaryosu da genel ihtiyaçlar için kullanılır. Ucuz ve güçlü işlemcili masaüstü kullanmak isteyenler için gayet uygundur. Mesela ben oyun oynamam. Oyun oynamayı da sevmem. Sadece izlemeyi severim. Güçlü harici ekran kartına ihtiyacım yok yani. Masaüstü bilgisayar alacak olsaydım 5600G'li sistem alırdım. Benim ihtiyacımı fazlasıyla karşılardı.
APU sistem almaya niyetliyseniz minimum 5600G seçmekte fayda var.
Bütçeyi biraz daha arttırarak harici ekran kartlı sistem alabilirsin. Geçen günlerde çıkan sistemi sarı sitede 7.000 TL bandında satışa sunmuşlar. Onları tercih etmek sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.
Minimum RX 6500 XT veya GTX 1650S ekran kartlı bir sistem almanızı tavsiye ediyorum.
Yüksek grafik ayarlarında akıcı bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz.
Kafanıza takılan herhangi bir durum olursa beni etiketleyerek bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Top Bottom