Neler Yeni

47 Bin TL telefon önerisi.

Fayting

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Tuna
Bütçe
47000
Merhabalar herkese 47 bin TL sabit bütçem var biraz zorlarsam 52 Bin TL ye kadar çıkarabilirim.

Oyun çok az oynayan birisiyim genelde video izlerim fotoğraf çok çekmem ama arada çektiğim zamanda pişman olmak istemem

S23 Ultra 8 GB ram kafamda vardı fakat güncelleme alma süresinin fazla olmadığını okudum ve ekranında dolayı koruyucular tam oturmuyor galiba S24+ var ama işlemci sorunu varmış düz iPhone 14 düşündüm ama 13 den pek farkı yok diyorlar sizce ne yapmam lazım ?

Çin markası telefonları zorunda olmadığım sürece pek tercih etmiyorum ona göre öneri yaparsanız çok güzel olur şimdiden teşekkür ederim.

şahin doğan

80+ Platinum
iPhone 15'e zorla bütçeyi.

şahin doğan

80+ Platinum
128 ve düz versiyonu yeterli olur mu ?
Depolama kişisel bir durum ama bence yeterli olur. Fotoğraflar çok yer kaplıyorsa iCloud ile çözülüyor zaten. 15 fazlasıyla yeterli olur.

El-Turco

80+ Bronze
Düz bir iphone serisi yerine amiral gemisi bir androidi tercih ederdim ben. Şu an 11 kullanıyorum yakında 15 pro maxe geçeceğim düz 15 alsam almayacaktım mesela. Çünkü pili, ekranı, kamerası vs fark ediyor. Özellikle sırf 120hz ekran için dünya para vermemiz gerekiyor elma serilerinde. Eğer 50 bin bütçem olsa samsung s serisinin en babalarından birini alırdım ve depolaması en yüksek olanı seçerdim tabi android dediğinde depolama olduğu sürece uzun süreler kullanabilirsin (iphone a göre).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bir yandan da iphone da vazgeçemeyeceğim dünya kadar özellik var. Bence bunlardan en ciddisi de Instagrama atılan storylerde postlardaki bariz kalite farkı :D Ben keyif adamıyım ondan bunlara takılırım ama siz ihtiyaçlarınıza göre iyice değerlendirin düz bir seri yerine amiral gemisi android daha mantıklı olabilir

Top Bottom