Neler Yeni

Öneri 4800 TL'YE ASUS TUF RTX 3060 (ön sipariş) ROG STRIX MODELİ 5300 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
Tuf 3060 4800 TL
Stokta yok, ön sipariş verebiliyorsunuz stoğa gelir gelmez kargoluyorlar, kargolamadan parayı kartınızdan çekmiyorlar.

Rog strix modeli 5300 TL

İceWolf

80+ Silver
ikisini birlikte alırsan dahada ucuza geliyor. Bundle indirimi var o iki kartta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki kart beraber 9020TL ye düşüyor. Ama vergi ve nakliyeyi ekleyince 11300 gibi bir rakama çıkıyor.

Son düzenleme:

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Tuf 3060 4800 TL
Stokta yok, ön sipariş verebiliyorsunuz stoğa gelir gelmez kargoluyorlar, kargolamadan parayı kartınızdan çekmiyorlar.

Rog strix modeli 5300 TL
İmkansız gibi geliyor bana ya. Tayvandan üretip sana kargolayacaklarını sanmıyorum. Siparişi iptal edilenler var Amazon Jpde . Çoğunlukla hesaplar kapatılıyor zaten.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Çoğunlukla hesaplar kapatılıyor bazı kişiler actirabilitor ama benim açtığım 9 tane jp hesabida ban yedi ve acmadilar o.O2

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İmkansız gibi geliyor bana ya. Tayvandan üretip sana kargolayacaklarını sanmıyorum. Siparişi iptal edilenler var Amazon Jpde . Çoğunlukla hesaplar kapatılıyor zaten.
Çoğunlukla hesaplar kapatılıyor bazı kişiler actirabilitor ama benim açtığım 9 tane jp hesabida ban yedi ve acmadilar o.O2
Orda koskoca ships to turkey yazıyor, sipariş iptalleri kredi kartı ile ilgili sıkıntılardan oluyor.

ikisini birlikte alırsan dahada ucuza geliyor. Bundle indirimi var o iki kartta.

İki kart beraber 9020TL ye düşüyor. Ama vergi ve nakliyeyi ekleyince 11300 gibi bir rakama çıkıyor.
Vergi orda yazan kargo parasının içinde.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Orda koskoca ships to turkey yazıyor, sipariş iptalleri kredi kartı ile ilgili sıkıntılardan oluyor.

Vergi orda yazan kargo parasının içinde.
Alakası yok bilmeden konuşmayın aynı kartla siparişler yaptım daha önce.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Emre
Az önce 4 tane hesabımı kapattılar. Hepsi farklı kart ve farklı bilgilerle. Hepsi ban yedi

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
hocam ya stoğa geldiğinde orada yazandan fazla para çekme imkanı var mı ? ona göre almak istiyorum başım yanmasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Kojimo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ya stoğa geldiğinde orada yazandan fazla para çekme imkanı var mı ? ona göre almak istiyorum başım yanmasın
Hayır yok, sen şuanki aldığın fiyattan ön sipariş oluşturuyorsun, sonradan fiyatı arttıramazlar çünkü faturanı kesiyorlar, yalnızca parayı çekmiyorlar kargolamadan.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hayır yok, sen şuanki aldığın fiyattan ön sipariş oluşturuyorsun, sonradan fiyatı arttıramazlar çünkü faturanı kesiyorlar, yalnızca parayı çekmiyorlar kargolamadan.
hocam ne zamandır bunu araştırıyordum benim için altın değerinde bir bilgi çok teşekkür ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,484
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom