Neler Yeni

4k IPS Monitör önerisi

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar, Konu başlıkta ki gibidir bütçe 4k ve 4k'yı geçmeyecek şekilde ölü pixel, ghosting veya kronik sorunları olan monitörler hariç 144 Hz ve üstü monitör arıyorum oyun için aşağıya bir adet bulduğum monitörün linkini bırakıyorum sizce alınır mı veya daha iyi önerileriniz var ise yardımcı olursaız çok sevinirim.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
Aynı modeli 2 gün önce sipariş verdim, amazondan almanı tavsiye ederim.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı modeli 2 gün önce sipariş verdim, amazondan almanı tavsiye ederim.
Almayacağım bu modeli çünkü PTTAVM de satan kişi açıklamaya ölü pixeli olduğunu belirtmiş 4k'ya belirttiğim özellikler de monitör var ise alabilirim.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
Almayacağım bu modeli çünkü PTTAVM de satan kişi açıklamaya ölü pixeli olduğunu belirtmiş 4k'ya belirttiğim başka özellikler de monitör var ise alabilirim.
+500 daha koyup bu modeli amazondan almanı tavsiye edebilirim çünkü bütçen kısıtlı daha farklı modellerde var elbet ama bu bütçeye ve bana göre en iyi alabileceğin monitör bu.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
+500 daha koyup bu modeli amazondan almanı tavsiye edebilirim çünkü bütçen kısıtlı daha farklı modellerde var elbet ama bu bütçeye ve bana göre en iyi alabileceğin monitör bu.
+500 daha koyacak bütçem yok fakat https://forum.donanimarsivi.com/kon...aptive-sync-rapid-ips-monitoer-4099tl.977690/ bu konuda ki indirim kuponu hala geçerli ve bahsedilen monitörü daha önce kullandım itopya'dan alıp ama gaminggen sorunlu vs diyorlar ne diyorsunuz bu konuda?

eren28tr

80+ Platinum

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
ne konuda sorunlu? alacağınız msi monitör fiyatına göre güzel monitör sadece ergonomisi kısıtlı alabilirsiniz.
Monitör kolum var zaten pivot vs özellikleri aramıyorum da konuya yazan arkadaşlar firma hakkında iyi şeyler söylememişler ona istinaden söyledim hatta bir arkadaş satın almış ve 3-4 adet ölü pixel çıktığını söylemiş.

eren28tr

80+ Platinum
Monitör kolum var zaten pivot vs özellikleri aramıyorum da konuya yazan arkadaşlar firma hakkında iyi şeyler söylememişler ona istinaden söyledim hatta bir arkadaş satın almış ve 3-4 adet ölü pixel çıktığını söylemiş.
hocam ölü pixel şans işi gaming.gen.tr sitesi güvenilir alabilirsiniz.

kadirhbp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
kadir
+500 daha koyacak bütçem yok fakat https://forum.donanimarsivi.com/kon...aptive-sync-rapid-ips-monitoer-4099tl.977690/ bu konuda ki indirim kuponu hala geçerli ve bahsedilen monitörü daha önce kullandım itopya'dan alıp ama gaminggen sorunlu vs diyorlar ne diyorsunuz bu konuda?
MSI'ın hoparlörü, yatay-dikey vs herhangi bir yöne döndürmesi yok, illa MSI'ı alacağım diyorsanda yine amazondan almalısın.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Hazer
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,375