Neler Yeni

Öneri 4k monitör tavsiyesi verir misiniz?

Önereceğim 4k monitör nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toshiba değilde ben sana LG onersem
Güzel monitör de hocam fiyatı görünce gözlerim fall taşı oldu 😂

Bizde lg var da hocam yazılımını sevmiyoruz güzel değil web os yazılımı

Sevmezsin ama zamanla alışırsın
Valla 2016 beri lg 49 inç 4k tv kullanıyoruz hocam cidden kötü yazılımı ilk aldığımızdan beri hantal yavaş kasmalar ve donmalar çok oluyor

Bende LG kullanıyorum 2014 bari
Lg güzel cidden hocam çok kararsızım işte arkadaşım philips tv kullanıyor çok güzel diyor ve güzel de, lg kullanıyoruz bizde güzel ama yazılımı kötü internette iken donamlar çok oluyor baya baya kasıyor yani bende de xiaomi projeksyon var ve projeksyon olayı beni sıktı artık

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
Yeniler geliştiridi
Lg güzel cidden hocam çok kararsızım işte arkadaşım philips tv kullanıyor çok güzel diyor ve güzel de, lg kullanıyoruz bizde güzel ama yazılımı kötü internette iken donamlar çok oluyor baya baya kasıyor yani bende de xiaomi projeksyon var ve projeksyon olayı beni sıktı artık

İstersen mi TV box al
onlarda da netflix, youtube felan varda tarayıcı yok hocam
ben xiaomi projeksyon kullanıyorum ya içerisinde android tv yüklü ve playstore da olsun kendi yazılımında olsun herhangi bir google veya web tarayıcı bulunmuyor mesela bu yüzden ben bu projeksyon ile internete girip dolaşamıyorum

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Umut Göncü
onlarda da netflix, youtube felan varda tarayıcı yok hocam
ben xiaomi projeksyon kullanıyorum ya içerisinde android tv yüklü ve playstore da olsun kendi yazılımında olsun herhangi bir google veya web tarayıcı bulunmuyor mesela bu yüzden ben bu projeksyon ile internete girip dolaşamıyorum
Dediğim ürün bu

evet evet biliyorum hocam bunu bunun şimdi birde full hd olan daha ucuzu ve daha mini boyutlusu çıktı ama bunların içerisinde herhangi bir web tarayıcısı bulunmuyor maalesef sadece netflix, yotube gibi uygulamalar var
yani google ya da yandex e operaya gireyim de şunu bir araştırayım diyemezsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,638
Üyeler
156,642
Son üye
nietzsche
Top Bottom