Neler Yeni

5-10k arası 2k monitör tavsiyesi

AMD.322

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur
VA'larda da sağlam bütçelere çıkılmadığı sürece yada Odyssey G7 gibi üst kalite VA alınmadığı sürece Ghosting,Black Smearing gibi sorunlar rahatsız edecektir.
Yeterli araştırmayla çokta yüksek olmayan bütçelerde gayet iyi performans gösteren VA paneller var, örnek olarak bu monitörü gösterebilirim, 7-8bin arasında fiyatı değişiyor.

Bununda fiyatı 10-14bin civarlarında

eren28tr

80+ Platinum
G5 kronik ghosting sorunlu.

AMD.322

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur
G5 kronik ghosting sorunlu.

Garanti olsun diye G6'yi almak istiyorum o yüzden. Incelemelerinde oldukça iyi gözüküyor fakat bu inceleme 32inch panel için yapılmış. 27inch farklı panel gösterdiği için performansta ne gibi değişiklikler olur bilemiyorum. Hiçbir yerde de düzgün review yok malesef.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yeterli araştırmayla çokta yüksek olmayan bütçelerde gayet iyi performans gösteren VA paneller var, örnek olarak bu monitörü gösterebilirim, 7-8bin arasında fiyatı değişiyor.

Bununda fiyatı 10-14bin civarlarında
G5 ghosting sorunlu dediğim gibi G7 gibi üst düzey kaliteli VA'lar tabii ki alınır ancak onun altındaki kalitedeki VA'lar aşırı derecede tatmin etmeyecektir
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-4k-freesync-oyuncu-u-fiyati,102339779.html
mesela şu ikisi kesinlikle tercih edilebilinecek modeller G6'yı maalesef bilmiyorum ondan yorum yapamayacağım

AMD.322

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur
G5 ghosting sorunlu dediğim gibi G7 gibi üst düzey kaliteli VA'lar tabii ki alınır ancak onun altındaki kalitedeki VA'lar aşırı derecede tatmin etmeyecektir

Maksimum 12k civarı bir bütçem var (ne kadar ucuz olursa o kadar iyi, mümkünse 10k'nın üzerine çok zorlamak istemiyorum açıkcası). Önerdiğiniz bir şey var mı bu durumda? 2K olmasını istiyorum monitörün

https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-4k-freesync-oyuncu-u-fiyati,102339779.html
mesela şu ikisi kesinlikle tercih edilebilinecek modeller G6'yı maalesef bilmiyorum ondan yorum yapamayacağım

Mini-Led monitör fiyatrları malesef bütçemin çok üzerinde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,902
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Maksimum 12k civarı bir bütçem var (ne kadar ucuz olursa o kadar iyi, mümkünse 10k'nın üzerine çok zorlamak istemiyorum açıkcası). Önerdiğiniz bir şey var mı bu durumda? 2K olmasını istiyorum monitörün
iyidir
bunun reviewlarına bakındım biraz fena değil gibi
adam yazısında ufo testi gibi testlerde biraz black smearing var demiş
( inceleme)

Zekkum

80+
Hocam bu monitörü almayı düşünüyorum, 1000R kavis biraz kafamda soru işaretleri yaratıyor, 27inch için biraz fazla gibi geldi, sizce nasıl? Birde rica etsem monitor ışıksız bir ortamdayken şu videoyu fullscreen açıp fotoğrafını çekebilir misiniz? Black Uniformit performansını görmek istiyorumda

gün içerisinde yapacağım hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,694
Üyeler
154,448
Son üye
pavilion01
Top Bottom