Neler Yeni

5-10K Bütçe Kulaklık Önerisi

Rizacan67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıza
Arkadaşlar merhaba,

5k -10k bütçem mevcuttur. Laptop ile kullanacağım için Kablosuz ihtiyacım var.Apex ve Warzone tarzı oyunlar için bakıyorum ama hikaye oyunlarda oynayacağım. Film izlemek içinde kullanacağım.

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba,

5k -10k bütçem mevcuttur. Kablosuz ihtiyacım var.Apex ve Warzone tarzı oyunlar için bakıyorum ama hikaye oyunlarda oynayacağım. Film izlemek içinde kullanacağım.
abartmaya gerek yok derseniz bunları

1-bu kulaklığı hem fps hem hikayeeli oyun için öneriyorum genelde
2-bu kulaklığı fps oyunları için

3-bu kulaklığı hikayeli oyunlar için öneriyorum

bütçem var derseniz

1-

2-

Rizacan67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop alacağım için çok bütçem yok aslında hem beni fiyat olarak çok yormayacak hem güzel performans alacağım bir kulaklık arıyorum oyunlarda sesin nereden geldiğini net bir şekilde duymak istiyorum

Shourd

80+ Silver
Laptop alacağım için çok bütçem yok aslında hem beni fiyat olarak çok yormayacak hem güzel performans alacağım bir kulaklık arıyorum oyunlarda sesin nereden geldiğini net bir şekilde duymak istiyorum
yani fps tarzı oyun mu oynicaksınız genel olarak güzel açıkladım aslında yukarıda ama neyi anlamadınız acaba

Rizacan67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıza
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani fps tarzı oyun mu oynicaksınız genel olarak güzel açıkladım aslında yukarıda ama neyi anlamadınız acaba
Teşekkür ederim anladım tabi ki güzel açıklamışsınız ama çok seçenek olunca kafam karışıyor. Siz olmasın hangisini alırsınız bana onu söyleyin paranın önemi olmasa normalde benim aklımda aşağıdaki model vardı

Shourd

80+ Silver
Teşekkür ederim anladım tabi ki güzel açıklamışsınız ama çok seçenek olunca kafam karışıyor. Siz olmasın hangisini alırsınız bana onu söyleyin paranın önemi olmasa normalde benim aklımda aşağıdaki model vardı

o fazla üst seviye kalıyor bana daha iyi bilen biri yardımcı olsun ben genelde düşük orta fiyatların adamıyım .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,405
Üyeler
153,555
Son üye
BAxx
Top Bottom