Neler Yeni

5,5 K ya kadar 165 HZ Monitör Önerisi

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Monitörle ilgili 10 kişi konuşuyorsa sadece 1 kişi bilgilidir. Ghosting markaya özel bir şey değildir, panele ait bir sorundur. Bu hafta bir arkadaş bir konu açmış bütün markalara ghosting yazmış. Ghosing dediğimiz şey daha çok VA panllerin sorunu. IPS panellerde çok daha az olur. Bir çok kişiye aldırdım. Atmış olduğum modelde sorun yok.
İps panel daha iyidir ama kötü olduğunun gerçeğini değiştirmez

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Hocam 165hz hızda IPS de TN de bulunabiliyor. IPS tercih edin. @berkaysenocak hocamin attiklarina bakin.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
240 hz Bedava al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 bine çıkamazsan 240 hz için. 6 bine kadar olan modellere baktım kadar renk ve panel kalitesi olarak rakiplerine kıyasla verdiği renk ve kontrast oranı çok daha iyi bu model.
Samsung değilde omen güzel

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
peki benim baktığım monitör hakkında bilgisi olan varmı
Hocam attığınız ASUS alınmaz TN panel. MSI ise rakibi Legion r25i. 6bit+frc değil orijinal 8bit olması büyük bir artı. Benim tavsiyem SAMSUNG G4, LEGION R25I-30 veya MSI G244F alın. Hepsi ips ve 8bit

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Oyun için alacaksanız ve bütçeniz 10-15k üstü değil ise VA panellerden uzak durun kalitesiz VA paneller çok kötü dür

TN panellerde renk kalitesi baya kötüdür ips e nazaran

Eğerki hiçbirşeydan mahrum kalmama duygusu varsa samsung almayın ama dersenizki ben razıyım 3-5 ayar çeker oynarım der iseniz Samsung G4 alınabilir IPS paneller fazla hissettirmez ama herşeyi köküne kadar kullanırsanız hareket bulanıklığı ghosting vs. Karşılaşabilirsiniz gölgelemelerdede siyahlar göremeyecek dereceye gelebilir

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
240 hz Bedava al geç

6 bine çıkamazsan 240 hz için. 6 bine kadar olan modellere baktım kadar renk ve panel kalitesi olarak rakiplerine kıyasla verdiği renk ve kontrast oranı çok daha iyi bu model.
https://www.n11.com/urun/aoc-25g3zm...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel şu modelede bakabilirsiniz bu samsung da alınabilir G4 leri araştırdım kullanıcı deneyimlerine baktım ve UFO test videosunu buldum az bişey var bulanıklık ama ben kafaya çok takmazdım çünkü 6 bin liraya 240hz fazla yok bu AOC da güzeldir

şimdi gidip konuyu düzelteceğim G4 ler güzel gözüküyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,893
Üyeler
150,959
Son üye
mertgdl
Top Bottom