Neler Yeni

5-8 bin TL Telefon önerisi

BeKo'O

80+ Silver
babamın hali hazırda ki M21'i arıza çıkartıyor 2 kere tamire gitti düzelmedi yeni telefon bakıyoruz.
Tercihen;
en az 128gb
Kamera fena olmasın
batarya en az 5000mah
bi de uzun vadeli bir şey yani takılma kasma falan yapmasın standart kullanımlarda, zaten oyun falan oynamıyor.
Bütçe maks bu kadar yoksa 9Kya A24 almayı istiyorduk önerilere göre hareket edecez.

babamın hali hazırda ki M21'i arıza çıkartıyor 2 kere tamire gitti düzelmedi yeni telefon bakıyoruz.
Tercihen;
en az 128gb
Kamera fena olmasın
batarya en az 5000mah
bi de uzun vadeli bir şey yani takılma kasma falan yapmasın standart kullanımlarda, zaten oyun falan oynamıyor.
Bütçe maks bu kadar yoksa 9Kya A24 almayı istiyorduk önerilere göre hareket edecez.
M14
10larca saat araştırıp aldığım telefon
128gb 4+2 ram
kamera 50mp güzel deçiyor 3 kameralı
6000mah batarya
yeni bir telefon 2023 martta çıktı
en az 5yıldaha samsungdan güncelleme alıcak
2023 ağustosta 6.199tlye almıştım o gün 250tl indirim gelmişti
şuan 7 k nerdeyse hiç artmamış
tam bir baba telefonudur
rakip olarak karşılaştırmak istersen realme c55 redmi note 10/10s bakabilirsin

BeKo'O

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M14
10larca saat araştırıp aldığım telefon
128gb 4+2 ram
kamera 50mp güzel deçiyor 3 kameralı
6000mah batarya
yeni bir telefon 2023 martta çıktı
en az 5yıldaha samsungdan güncelleme alıcak
2023 ağustosta 6.199tlye almıştım o gün 250tl indirim gelmişti
şuan 7 k nerdeyse hiç artmamış
tam bir baba telefonudur
rakip olarak karşılaştırmak istersen realme c55 redmi note 10/10s bakabilirsin
Çok teşekkürler, benim de eski telefonum 10s ve çok memnundum açıkçası fiyat bandındaki en iyi telefon bile denilebilir, bayağı güzel bi f/p telefonudur, ikisi arasından hangisini tavsiye edersiniz sizce? C55 işlemciden dolayı tercih edeceğimizi düşünmüyorum. M14'de bir de çok bilgi sahibi olmadığım PLS panel ve Exynos 1330 işlemci bulunuyor. Çıkış yılı olarak baktığımızda M14 daha önde. Hatta 9 bin bandında olan A24'den bile daha iyi denebilir bu modeller. M14'de baya gözüme girdi özellikleri fiyatına göre çok iyi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
A24 alın ama ben olsam 2. El S10+ alırdım.

BeKo'O

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
O da aklımızda fakat 9 bin liraya çıktığı için bütçemizin biraz dışarısında kalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya ve eskiliğinden dolayı tercih edemeyiz ama daha iyi bir tavsiyeniz var ise alırım.
Eski bir telefon değil. Gayet iyi bir telefon ios gibi değil.

Eskiyince bir şey olmaz

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Tercihen;
en az 128gb
Kamera fena olmasın
batarya en az 5000mah
7k şunu aldık yeğenime kargoda daha test etmedim ama o fiyatlarda bu uygun gibiydi

bir de şunu bakmıştım da kutuda adaptör yok ekstra almak gerekiyor https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m14-5g.html

Çok teşekkürler, benim de eski telefonum 10s ve çok memnundum açıkçası fiyat bandındaki en iyi telefon bile denilebilir, bayağı güzel bi f/p telefonudur, ikisi arasından hangisini tavsiye edersiniz sizce? C55 işlemciden dolayı tercih edeceğimizi düşünmüyorum. M14'de bir de çok bilgi sahibi olmadığım PLS panel ve Exynos 1330 işlemci bulunuyor. Çıkış yılı olarak baktığımızda M14 daha önde. Hatta 9 bin bandında olan A24'den bile daha iyi denebilir bu modeller. M14'de baya gözüme girdi özellikleri fiyatına göre çok iyi
note 10s çok ısınıyor arkadaşımda var
m14 hem daha ucuz hemde size daha uygun

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Tercihen;
en az 128gb
Kamera fena olmasın
batarya en az 5000mah
realme 9 Pro bunu alabilirsiniz özellikleri fena durmuyor 120hz ekran ancak mono hoperlör biraz üzebilir fiyatı yakın zamanda düşebilir

benim babam note 10s kullanıyor oyun oynanmıyacaksa bence gayet alınabilir bir telefon çift streo hoperlör tek eksiği 60 hz ekran parlaklık değeri + Amoled ekran ve xiomi arayüzü gayet iyi uzun ömürlü olacaktır bide tank kılıf aldınızmı uzun zaman kullanabileceğini düşünüyorum

BeKo'O

80+ Silver
realme 9 Pro bunu alabilirsiniz özellikleri fena durmuyor 120hz ekran ancak mono hoperlör biraz üzebilir fiyatı yakın zamanda düşebilir

benim babam note 10s kullanıyor oyun oynanmıyacaksa bence gayet alınabilir bir telefon çift streo hoperlör tek eksiği 60 hz ekran parlaklık değeri + Amoled ekran ve xiomi arayüzü gayet iyi uzun ömürlü olacaktır bide tank kılıf aldınızmı uzun zaman kullanabileceğini düşünüyorum
Sanırım m14'de karar kıldık dostum yine de teşekkürler, diğer forumda da realme 9 pro önerildi çoğunlukla fakat sebebini çok anlayamadım m14 daha mantıklı bir karar gibi geldi

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Sanırım m14'de karar kıldık dostum yine de teşekkürler, diğer forumda da realme 9 pro önerildi çoğunlukla fakat sebebini çok anlayamadım m14 daha mantıklı bir karar gibi geldi
özellikleri bakımından alınabilir telefon ondan yazmışlardır

m14 dende daha iyi bir cihaz gibi duruyor özelliklere bakınca

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
Ömür
Realme 9 pro yu babama almışdık kendisi memnun şuan 33w hızlı şarj Snapdragon 695 5g işlemci kameraları da gayet iyi uzun ömürlü bir cihaz

Ama m14 de fana değil daha az para vermek istiyorsanız m14 alabilirsiniz

BeKo'O

80+ Silver
Realme 9 pro yu babama almışdık kendisi memnun şuan 33w hızlı şarj Snapdragon 695 5g işlemci kameraları da gayet iyi uzun ömürlü bir cihaz

Ama m14 de fana değil daha az para vermek istiyorsanız m14 alabilirsiniz
Bütçe arttı hocam sanırım biz de realme 9 proya yöneleceğiz

Top Bottom