Neler Yeni

5 Kişiye ücretsiz youtube thumbnail veya banner tasarımı! SON 1 KİŞİ

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
Hocamlar youtube thumbnail ve banner portfolyom olmadığı için örnek çalışma gerekiyor. Gerçek kişilere yapmak istiyorum. Şimdi iki saat youtuberlara mail atıp cevap bekleyecek durumda değilim üşeniyorum baya, bende burada ki youtuber arkadaşlara hediye edeyim dedim kişi başı 1 tane olacak şekilde 5 kişiye youtube thumbnail veya banner tasarımı ücretsiz.

Katılım şartları:

Youtube kanal linkinizi
Banner mı yoksa thumbnail mi? Hangisini istediğinizi
Tasarımda görmek istediğiniz detayları
ve eklemek istediğiniz diğer detayları

Discorddan veya buradan iletirseniz listeye alacağım abonesi yüksek olandan düşük olana doğru sıralama yapılacaktır network önemli sonuçta :kekw:

Discord | oaK#3579

Kontenjan | 4/5

portfolyo: https://www.behance.net/olcayakbulut

Son düzenleme:

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
burak karadağ
arkadaşlık isteği yolladım dostum

Hocamlar youtube thumbnail ve banner portfolyom olmadığı için örnek çalışma gerekiyor. Gerçek kişilere yapmak istiyorum. Şimdi iki saat youtuberlara mail atıp cevap bekleyecek durumda değilim üşeniyorum baya, bende burada ki youtuber arkadaşlara hediye edeyim dedim kişi başı 1 tane olacak şekilde 5 kişiye youtube thumbnail veya banner tasarımı ücretsiz.

özelden yazabilirsiniz.

Discord | oaK#3579
Kullanıcı adım ile bir gorsel hazirlarmisin hocam arka plan olursa çok iyi olur

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

121709

80+ Silver

özelden yazabilirsiniz.

Discord | oaK#3579

Dc'den ulaşmak daha iyi olur ama rahatsız etmek istemem. Dc veya insta için pp yapabilirmisin yani şey fotoğrafı editleyip.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut

TİTAN.

80+ Platinum

Katılım şartları:

Youtube kanal linkinizi
Banner mı yoksa thumbnail mi? Hangisini istediğinizi
Tasarımda görmek istediğiniz detayları
ve eklemek istediğiniz diğer detayları

Discorddan veya buradan iletirseniz listeye alacağım abonesi yüksek olandan düşük olana doğru sıralama yapılacaktır network önemli sonuçta :kekw:

Discord | oaK#3579

İstek attım dolmadıysa dönüş sağlarmısınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405
Üyeler
141,130
Son üye
beyazogluuu