Neler Yeni

Yardım 5 tane monitör arasından en iyisi hangisi ?

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Merhabalar bende bütçem 3k şeklinde monitör bakıyorum en mantıklı seçenek eğer 1080 p aramıyorsanız
144 hz 1 ms ips 2k

edit : 1080p de 27. monitör alırsanız pixel sayıyı çok fazla düştüğü için tavsiye edilmiyor eğer 1080p alacaksınız 24' alarak hem bütçenize hem göz zevkine yardımcı olursunuz
edit2: benim son dönemlerdeki araştırmalarım bu yönde yok eğer ben monitörün daha iyisini alıcam derseniz de
bu monitör lg den de üstün ama aradıki usb hub 144-165hz gibi minik farklar için 1000 TL değer mi sanmıyorum
kendimde lg alıcam

Merhabalar 31.5 inç 2k 144hz 1m gigabyte monitör buldum acaba o iyimdir yukarıda link var Teşekkürler.

aiginas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
AKIN ERALP
Merhabalar 31.5 inç 2k 144hz 1m gigabyte monitör buldum acaba o iyimdir yukarıda link var Teşekkürler.
göre çok kötü dell indirimde
ya bunu alın
yada lg
bende 2sinden birini alıcam daha ötesi yok şuan taksitle alacaksanız dell'i hepsiburada üzerinden alın iade etmeesi daha kolay olur diyorlar bir sorun olduğunda ben kafalamaya galiba dell'i alıcam
eğer bir monitörün iyi olup olmadığına karar vermek istiyorsanız ve bilginiz yoksa rtings sitesine bakın
bu dediğim fiyatlar arasında daha iyi monitör yok 5 gündür araştırıyorum sadece itopyadaki indirim kafamı karıştırdı yoksa 3100 alacaktım
31. monitörlere 4k için daha uygun diyorlar ama fiyatlar şişiyor bunuda unutmayın çok iyi bir araştırma yaptığımı düşünüyorum çünkü aldığım monitörü 100 sene kullanırım genelde
o yüzden ben ya dell ya lg kazık yeme uğruna belki gigabyte m27q alırdım ama 3500 satıldı 2 gün önce şuan 3800 değmez
3600 dell varken

şuradan en iyi monitörlere bakabilirsiniz 2k ve ips

Son düzenleme:

Emir Erol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emir
Arkadaşlar mönitör arıyordum 5 6 model buldum hepsinin linkini bırakıcam arasında parasını hak eden hangisi ?

bu arada arkadaşlar aynı anda monster tulpar t5 21.1.4 ps5 veya xbox series s ve masaüstü pc bağlayacağım bana bunları bağlayabileceğim monitör lazım teşekkürler şimdiden.
2k 144 hz almak varken neden 1080p alasınız ki ?

Top Bottom