Neler Yeni

50.000₺-60.000₺ civarında nasıl sistem alabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Seçgin
Arkadaşlar selam, 50.000₺-60.000₺ civarında nasıl bir sistem toplanabilir ? Yani özellikleri parçaları ne olabilir, 3080 Ti olur mu bu bütçeye mesela, ekipmanlar bu paraya dahil değil, sadece kasa olarak 50-60 civarında öneri yazar mısınız, birde Abdullah abi bu fiyatlarda toplama yapsa parçalar ne olabilirdi ? Kart olarak Nvidia, işlemci olarak da Amd düşünüyorum.

hihihiha

80+ Bronze
Arkadaşlar selam, 50.000₺-60.000₺ civarında nasıl bir sistem toplanabilir ? Yani özellikleri parçaları ne olabilir, 3080 Ti olur mu bu bütçeye mesela, ekipmanlar bu paraya dahil değil, sadece kasa olarak 50-60 civarında öneri yazar mısınız, birde Abdullah abi bu fiyatlarda toplama yapsa parçalar ne olabilirdi ? Kart olarak Nvidia, işlemci olarak da Amd düşünüyorum.
Olur olurda 60k lık sistemle ne yapacaksınızki? Bir toros parası.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
4000 serisini bekle bence. Ama bekleyemem diyomsanız 3080li bir şey yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Seçgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olur olurda 60k lık sistemle ne yapacaksınızki?
Bunu da düşündüm, bana da biraz bu kadar verilmez gibi geliyor, belki kayıt alırım, render normal seviyede yapabilirim, yazılım olur, birde her pc nin yapabileceği bir işle uğraşırım artı olarak oyun oynardım mesela, ama bunları çoğu pc ile yaparsın zaten, bu bütçe değer mi değmez mi bilemiyorum…

hihihiha

80+ Bronze
Bunu da düşündüm, bana da biraz bu kadar verilmez gibi geliyor, belki kayıt alırım, render normal seviyede yapabilirim, yazılım olur, birde her pc nin yapabileceği bir işle uğraşırım artı olarak oyun oynardım mesela, ama bunları çoğu pc ile yaparsın zaten, bu bütçe değer mi değmez mi bilemiyorum…
Değmez bence bu bahsettiğiniz işleri 20-30k bütçedede çok rahat yaparsınızki. 12kya aldığım sistemdede yapabiliyorum.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
Valla dolar yükselebilir gibi. Ne toplarsınız bilmem ama onu da hesaba katın.

Top Bottom