Neler Yeni

50 - 60 Bin TL Civarında Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam birde bu var Acer predator https://ty.gl/eitjp2abk7
Ona da baktım. Ama işlemcisi veya işlemci nesli yüksek olsaydı düşünebilirdim. Ancak ürün açıklama kısmına baktığınızda Helios Neo diyor. Zaten benim baktığım laptop da aynı. Ve daha iyi özelliklere sahip. Aynı laptop ise bir şey diyemem. Çünkü soru cevap bölümüne baktığınızda herkes diyor ki İ7 13900HX diye bir laptop yok diyor. İ9 13900HX olmasın diyorlar. Hangisi doğru diye sormuşlar. Yine aynı cevabı vermiş 😂 Ya bu satıcılar kafayı yemiş ya da herkesi kafalıyorlar 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
Dell e baktınızmı
Dell e baktım. Hatta görür görmez Dell almak istedim (gerçi hala düşünmüyor değilim) ancak hem forumdaki yorumları okudum hem de dell inceleme videolarına baktım. Gerçekten yazılımsal olarak çok kötü. Ekran kartı durduk yere 30 watta sınırlıyor kendini. Hiçbir sebep yok. Sonra yok onu yok bunu yok şunu yaparsan aşılır falan kimse bu berbat yazılım ile uğraşmaz. Ama ne yaparsan yap aşılamıyor bu problem. Yani gerçekten bir laptopu nasıl kullanılmaz yaparız demişler resmen..

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
Şuanda pek bir seçeneğiniz yok gibi

Diğerleriyle kıyaslayınca ve yaşanan problemleri düşününce - her ne kadar önerilmese de - geriye tek seçenek kalıyor: hp victus i7 14700HX 32 ram 1 ssd 4070 ekran kartı 2k ekran ve 240hz ekran yenileme özelliklerine sahip laptop. Hb den alacağım. Ürün danışmanına sorduğumda ram ve ssd için ayrıca bir slot olduğunu söyledi.

Bakalım araştırmaya devam. Ama pek de bir seçenek kalmadı açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
Ne aldınız hocam merak ettim.

Henüz almadım. 5 - 6 gün sonra alacağım veya ay sonu gibi. Duruma göre hareket edeceğim. Ama önceki mesajımda belirttiğim gibi Hp Victus 4070 2K ekranlı mantıklı geldi. Neden derseniz başka bir yerde konuştuğum kişiler victusların R1010, R1012 VE R1019 serilerinde bir problem olmadığını söyledi. Ürün danışmanına da sorduğumda 2K ekranlarda böyle bir ekran sorunu yok dedi. O yüzden Hp Victus mantıklı gibi geliyor.

Halihazırda indirime giren Casper Excalibur 911 serilerini dün gördüm. Onlardan biri de olabilir. HB de sepette %5 indirim var.
32 ram 2 ssd li olan laptop 64 binden %5 indirimle 60.800'e düşüyor. 64 ram 2 ssd li olan laptop ise 68 binden 64.600'e düşüyor. Ama kime sorsam Casperdan uzak durun diyorlar. Alan kişilerin yorumlarını okuduğumda gayet memnun olduklarını söylüyorlar. Yakın zamanda alanlar diyor ki şu sıcak havalarda ben sıcaklıyorum ama soğutucu çok iyi çalışıyor diyorlar.

Dell de yazılımsal problemler olmasaydı direkt onu alırdım. Onun da fiyatı 1000 TL daha düştü. Dün baktığımda 56 bine düşmüştü.

Gerçekten bilemiyorum ne yapacağımı. Bakalım..

https://www.hepsiburada.com/casper-...eedos-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003ZQ8I9

Alowns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Palabıyık
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
şu bilgisayarı öneririm kendimde bundan almayı düşünüyorum.

Burada gördüğüm kadarıyla Asus F serisi değil de A serisi tavsiye ediliyor. O yüzden bakmıyorum bu seriye. Tavsiyeniz için teşekkür ederim 👍😊

reCHATCAP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Birkan Genç
Henüz almadım. 5 - 6 gün sonra alacağım veya ay sonu gibi. Duruma göre hareket edeceğim. Ama önceki mesajımda belirttiğim gibi Hp Victus 4070 2K ekranlı mantıklı geldi. Neden derseniz başka bir yerde konuştuğum kişiler victusların R1010, R1012 VE R1019 serilerinde bir problem olmadığını söyledi. Ürün danışmanına da sorduğumda 2K ekranlarda böyle bir ekran sorunu yok dedi. O yüzden Hp Victus mantıklı gibi geliyor.

Halihazırda indirime giren Casper Excalibur 911 serilerini dün gördüm. Onlardan biri de olabilir. HB de sepette %5 indirim var.
32 ram 2 ssd li olan laptop 64 binden %5 indirimle 60.800'e düşüyor. 64 ram 2 ssd li olan laptop ise 68 binden 64.600'e düşüyor. Ama kime sorsam Casperdan uzak durun diyorlar. Alan kişilerin yorumlarını okuduğumda gayet memnun olduklarını söylüyorlar. Yakın zamanda alanlar diyor ki şu sıcak havalarda ben sıcaklıyorum ama soğutucu çok iyi çalışıyor diyorlar.

Dell de yazılımsal problemler olmasaydı direkt onu alırdım. Onun da fiyatı 1000 TL daha düştü. Dün baktığımda 56 bine düşmüştü.

Gerçekten bilemiyorum ne yapacağımı. Bakalım..

https://www.hepsiburada.com/casper-...eedos-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003ZQ8I9

Özellik olarak iyi duruyorlar ama evet casper pek önerilmiyor. Ben de Lenovo Thinkbook aldım umarım memnun kalırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adil Mesut Acar
Özellik olarak iyi duruyorlar ama evet casper pek önerilmiyor. Ben de Lenovo Thinkbook aldım umarım memnun kalırım.

Evet gerçekten özellikler harika. İ9 13900HX işlemcili 4070 ekran kartlı 32 veya 64 gb ramli 2 tb ssd'li ve 2k ekranlı harika laptoplar. Ama nedense uzak durun diyorlar. Malzeme kalitesi vs deniliyor ama zaten iyi malzemeli laptoplar ortalama 80 - 90 bin civarında. Eğer ki o bütçem olsaydı direkt Msi alırdım. Casper alan birçok kişi dediğim gibi memnun kalmış. Bilemiyorum..

Lenovo Thinkbook 3K ama 4060 ekran kartlı laptop da buldum. Ancak Lenovo Thinkbook serisi için çok aşırı ısınıyor diyorlar. Bir şey diyemiyorum.

Sanırım burada önerilmese de Hp Victus 2k laptop alacağım gibi.. Bu laptopta daha önceden de söylediğim gibi ekran konusunda bir sıkıntı yokmuş. Başka da bir problemi olmadığı için bunu almak daha mantıklı duruyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,601
Üyeler
149,417
Son üye
cabbareren
Top Bottom