Neler Yeni

Çözüldü✓ 500 600 TL mouse önerisi

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
Bütçe
600
Ellerim oldukça büyük o yüzden büyük ve ağır bir mouse almak istiyorum çok fazla rekabetçi oyunda oynamıyorum genelde MMO tarzı oyunlarda takılıyorum büyük ve ağır mouse tavsiyesi çok iyi olurdu 2. El 0 gibi takintilarim yok teşekkürler şimdiden

Pitsza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes çavdar
HK gaming mira m alabilirsin sahibinden de sıfırları 500 e falan bulunuyor ama hafif bir mouse (mira m olmasına dikkat et s olanı çok küçük

Çilecash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehdi
Ellerim oldukça büyük o yüzden büyük ve ağır bir mouse almak istiyorum çok fazla rekabetçi oyunda oynamıyorum genelde MMO tarzı oyunlarda takılıyorum büyük ve ağır mouse tavsiyesi çok iyi olurdu 2. El 0 gibi takintilarim yok teşekkürler şimdiden
asus tuf serisi bence bakabilrisn

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HK gaming mira m alabilirsin sahibinden de sıfırları 500 e falan bulunuyor ama hafif bir mouse (mira m olmasına dikkat et s olanı çok küçük
Bayağı hafifler hocam teşekkürler öneri için
Mesaj otomatik birleştirildi:

asus tuf serisi bence bakabilrisn
Bunlara da bakıyorum da kafama yatmadı pek verdiğim paraya değmez gibi hissiyat veriyorlar test ettiğimde teşekkürler öneri için

Çilecash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Mehdi
Bayağı hafifler hocam teşekkürler öneri için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlara da bakıyorum da kafama yatmadı pek verdiğim paraya değmez gibi hissiyat veriyorlar test ettiğimde teşekkürler öneri için
bişey değil kardeşim

chawzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan
mmo oyunlarından pek anlamam ama yinede size steelseries sensei ten önerebilirim
ağırlığı 92g

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom