Neler Yeni

500 TL bütçe mekanik klavye önerisi

ErayDmrbs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray Demirbaş
Bütçe
500
Arkadaşlar selam. 500 TL bütçem var ve mekanik klavye almak istiyorum. Gamepower ogre RGB almayı düşünüyordum fakat araştırmalarım sonucunda tuşlarında kronik sorunlar olduğunu gördüm. Bir yandan da James Donkey 612 klavyeyi buldum. Kaihl Switch kullanıyormuş ama markadan dolayı kafamda soru işaretleri var sizce ne yapmalıyım? Bana önerebileceğiniz bir klavye var mı?(tercihen blue Switch olsun. İngilizce olabilir fark etmez)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Rıdvan Tali
bu modelin bir önceki modelini kullanıyorum. Yazışı oldukça hissiyatlı, RGB konusunda razerin programı sayesinde seni özgür kılıyor istersen razer forumlarından başka razer kullanıcıların renk kodlamarını indir ve oyunlara göre rgb tarzları oluyor. pişman olmazsın

ErayDmrbs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eray Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

caang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Caner
Hocam bu klavyeler Membran değil mi? Ben mekanik klavye istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam gamebooster markası iyi midir? Bir de redragon diye Bi marka varmış o nasıldır?
Gamebooster kaliteli bir markadır hatta Abdullah abi bir modelini incelemişti youtube'da , redragon'da bence gayet iyi küçük boyut klavyelerini çok seviyorum Türkiye'ye ürünleri geldi bu ay sanırsam önceden yurtdışından alabiliyordun sadece , seçim sana kalmış. Şimdiden Hayırlı Olsun.

Top Bottom