Neler Yeni

500 Tl civarı mouse önerisi

16Emre25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre aktürk
Bütçe
500
500 lira civarında kablolu mouse almayı düşünüyorum önerebileceğiniz modeller var mı?

Jesus god

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet güngör
Ne tür oyunlar oynuyorsun dostum

Jesus god

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet güngör
https://ty.gl/aup7jk99eo384 Biraz daha çıkabilirsen bunu al.

Diğer seçenekler:

Ama bana kalırsa bilindik markalardan gitmeye çalış. Çünkü bu attıklarım ve bunun gibi markalar çokta iyi değil (kötülemek amaçlı değildir) mesela razer,logitech,steelseries,Asus,msi vb markalar daha uzun ömürlü oluyor. Yani 500₺ veya 500₺ civarı mouse alıyorsan çokta iyi bir şey bekleme.

16Emre25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre aktürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Diğer seçenekler:

Ama bana kalırsa bilindik markalardan gitmeye çalış. Çünkü bu attıklarım ve bunun gibi markalar çokta iyi değil (kötülemek amaçlı değildir) mesela razer,logitech,steelseries,Asus,msi vb markalar daha uzun ömürlü oluyor. Yani 500₺ veya 500₺ civarı mouse alıyorsan çokta iyi bir şey bekleme.
Önerilerin için teşekkürler hocam sanırım g102 alacağım

Jesus god

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet güngör
Önerilerin için teşekkürler hocam sanırım g102 alacağım
Daha çok araştırırdım senin için ama Şuan çalışıyorum. Akşam üstü mouseları detaylı anlatımlarını izleyip size yazabilirim. İsterseniz sizde karşılaştırabilirsiniz. İyi günler efendim.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Ali Mert Okuducu

Diğer seçenekler:

Bu bütçede 2. El daha mantıklı bence. Ya da sürekli katar pro indirime giriyor. Daha iyi bı mouse bunlardan

16Emre25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre aktürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha çok araştırırdım senin için ama Şuan çalışıyorum. Akşam üstü mouseları detaylı anlatımlarını izleyip size yazabilirim. İsterseniz sizde karşılaştırabilirsiniz. İyi günler efendim.
Akşam sipariş vereceğim aklınıza başka bir model gelirse ona da bakarım tekrardan teşekkür ederim iyi günler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçede 2. El daha mantıklı bence. Ya da sürekli katar pro indirime giriyor. Daha iyi bı mouse bunlardan
Hocam çok oyun oynayan biri değilim akşamları bir iki el cs giriyorum o kadar dolayısıyla çokta bir şey beklemiyorum mousedan sıkıntı çıkarmadan beni idare etsin yeter

Jesus god

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet güngör
Doğrudur. Ama 2.el pek sıcak yaklaşmıyorum. İçinde iş olabilir.

Onun dışında indirim beklemektede fayda var.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Ali Mert Okuducu
Akşam sipariş vereceğim aklınıza başka bir model gelirse ona da bakarım tekrardan teşekkür ederim iyi günler

Hocam çok oyun oynayan biri değilim akşamları bir iki el cs giriyorum o kadar dolayısıyla çokta bir şey beklemiyorum mousedan sıkıntı çıkarmadan beni idare etsin yeter
Fps oyunları oynuyorsanız tam performans vermez o yüzden dedim. Katar pro işinizi görür. 350tlye falan düşüyordu itopyada.

G102 kronik sorunlu bı mouse olduğu için almasını istemiyorum o yüzden. Temiz 2. El bulunabilir. Param güvende ile alırsa sıkıntı yasamaz

Örnek olarak bunu alabilirsiniz hocam. Diğer mouselerden çok daha iyi

oEnesQlf

80+ Silver

16Emre25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre aktürk

Yarın incehesabın indirimlerine bakacağım uygun bir şey bulursam oradan alacağım yoksa attığınız modellerden birisini tercih edicem pazartesiye kadar almam gerekiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,091
Üyeler
157,893
Son üye
ilgaz06
Top Bottom