Neler Yeni

5000-6000tl Bütçem var Piyasaya göre Yaz ayını beklemeli miyim ?

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
Arkadaşlar elimde 5000-6000tl civarında bir bütçe var ve beni çok uzun yıllar götürecek bir bilgisayar istiyorum. Bütçemi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum olabildiğince bu aralıkta en iyi sistemi toplamak istiyorum sizce zamanı mı, yazın fiyatlarda nasıl değişimler olur, şuan toplamalı mıyım yoksa yazı mı beklemeliyim ?

ultrAslan

80+ Bronze
dolara bağlı yazın dolar yükselirse dahada pahalı olur şuan kafana yatan bir şeyler var ise almanı tavsiye ederim piyasa böyle giderse dolar artabilir

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dolara bağlı yazın dolar yükselirse dahada pahalı olur şuan kafana yatan bir şeyler var ise almanı tavsiye ederim piyasa böyle giderse dolar artabilir
evet kafamda oluşturduğum bir takım sistemler var ama doğru an mı bilemedim

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
Arkadaşlar elimde 5000-6000tl civarında bir bütçe var ve beni çok uzun yıllar götürecek bir bilgisayar istiyorum. Bütçemi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum olabildiğince bu aralıkta en iyi sistemi toplamak istiyorum sizce zamanı mı, yazın fiyatlarda nasıl değişimler olur, şuan toplamalı mıyım yoksa yazı mı beklemeliyim ?
Bu monitör
Bu da sistem oldukça güçlü işlemci ve ekran kartı var

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitörüm var teşekkür ederim sistemi değerlendirmeye alıcam. rtx 2060lı sistemler dizilebiliyor gibi gördüm 6000-6500tl civarında daha mantıklı olur mu acaba

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
monitörüm var teşekkür ederim sistemi değerlendirmeye alıcam. rtx 2060lı sistemler dizilebiliyor gibi gördüm 6000-6500tl civarında daha mantıklı olur mu acaba
O halde monitör yerine sistemin yükseltme yerinden rtx 2060 ekle

Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
ERHAN BALCI
Facebook
erhanbalci.live

yazı bilmem ama piyasa durumlarına göre fiyatlar gittikçe artıyor. bu ürünü düşünebilirsin tam bütçene uygun ve kafanı rhat ettirecek türden.

Keremm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kerem Şener
yazı bilmem ama piyasa durumlarına göre fiyatlar gittikçe artıyor. bu ürünü düşünebilirsin tam bütçene uygun ve kafanı rhat ettirecek türden.
teşekkür ederim değerlendirmeye alıcam

Top Bottom