Neler Yeni

5000 series ready, ANAKART ÖNERİSİ

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Murat
beyaz sistemde özellikle rgb özellikli beyaz ramleri boşa almış olurum kafasına göre rainbow yanar bu daha kötü olur o yüzden istemedim yoksa asla kacırmam cok uygun harbiden
Parana kıyabiliyorsan başka modellere bak madem. Ama aradaki fiyat farkına iyi bir kule tipi soğutucu alınırdı

emirVici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan Coşkun
Parana kıyabiliyorsan başka modellere bak madem. Ama aradaki fiyat farkına iyi bir kule tipi soğutucu alınırdı
evet aradaki fiyat farkı sogutucuya gıdebılırdı fakat şu ram meselesi ciddi canımı sıkardı cok sırıtırdı.

bunu almayı dusunuyorum ama revizyonunu ögrenemedim fakat 1.5 olmadıgı kesin sanırım cunku rgb fusion destegi ve q flash ozellıgının bulundugu yazıyor teknik özelliklerde

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
evet aradaki fiyat farkı sogutucuya gıdebılırdı fakat şu ram meselesi ciddi canımı sıkardı cok sırıtırdı.

bunu almayı dusunuyorum ama revizyonunu ögrenemedim fakat 1.5 olmadıgı kesin sanırım cunku rgb fusion destegi ve q flash ozellıgının bulundugu yazıyor teknik özelliklerde
Bu da alınır. Bunu alıp dediğim soğutucuyuda yanında alırsanız mükemmel olur.

emirVici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan Coşkun
Bu da alınır. Bunu alıp dediğim soğutucuyuda yanında alırsanız mükemmel olur.
bunu alıcam ek olarak sıvı sogutma dusundum kasayı tamamlasın estetik olsun diye

ne düşünüyorsun önerin var mıdır

teşekkürler bu arada cevapladıgın icin

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bunu alıcam ek olarak sıvı sogutma dusundum kasayı tamamlasın estetik olsun diye

ne düşünüyorsun önerin var mıdır

teşekkürler bu arada cevapladıgın icin
Hocam 5600 ile kullanacağınız için sıvı soğutma yüksek kaçar, lite modelini bilmiyorum fakat normali kalitelidir.

emirVici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emirhan Coşkun
Hocam 5600 ile kullanacağınız için sıvı soğutma yüksek kaçar, lite modelini bilmiyorum fakat normali kalitelidir.
evet biraz yüksek fakat görüntü anlamında ve belki ilerde daha yuksek islemci takarım kafasıyla seçtim. bunlarıda düşününce mantıklı mı sizce ?

kasam h5 elite üst panelde 2 adet fan 240 mm radyatör destegi sunuyor

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
evet biraz yüksek fakat görüntü anlamında ve belki ilerde daha yuksek islemci takarım kafasıyla seçtim. bunlarıda düşününce mantıklı mı sizce ?

kasam h5 elite üst panelde 2 adet fan 240 mm radyatör destegi sunuyor
Hocam DDR5 sistem olmadığı için ilerde yükseltme yapacaksanız sistemi baştan aşağı yenilemeniz gerekecek. Siz bence soğutma ile ilgili yeni bir konu açın, benden daha bilgili arkadaşlar size yardımcı olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,035
Üyeler
141,079
Son üye
mustafa özsüt
Top Bottom