Neler Yeni

50CC ile kaza yaptım ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Aslan
Dün yolda sağ şeritte 65 le giderken sağa dönüşe yaklaştım adamın teki herhalde dönüşü kaçırıyordu sağa sola bakmadan direkt direksiyonu kırdı bana arkadan vurdu ufak 1 2 takla attım ben yerde yatarkende diğer sürücüler plakayı alamadan çarpan araba kaçtı sol kol bileğimden 2 yer kırık. Birazdan polise , şikayetçi olmaya gideceğim.

Şimdi asıl soru bu adama hukuki olarak ne yapabilirim bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
Mehmet Aslan
Dün yolda sağ şeritte 65 le giderken sağa dönüşe yaklaştım adamın teki herhalde dönüşü kaçırıyordu sağa sola bakmadan direkt direksiyonu kırdı bana arkadan vurdu ufak 1 2 takla attım ben yerde yatarkende diğer sürücüler plakayı alamadan çarpan araba kaçtı sol kol bileğimden 2 yer kırık. Birazdan polise , şikayetçi olmaya gideceğim.

Şimdi asıl soru bu adama hukuki olarak ne yapabilirim bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?
Kaçtığı için hapse varan cezalar alabilir. Şikayetçi olun , araç tipini görebildiyseniz yol kameralarında ve radarlarda plakası ortaya çıkar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaçtığı için hapse varan cezalar alabilir. Şikayetçi olun , araç tipini görebildiyseniz yol kameralarında ve radarlarda plakası ortaya çıkar.
maalesef hiçbirşey göremedim trafik polisi gelmeden beni hastaneye kaldırdılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay

Çok geçmiş olsun hocam , umarım bulurlar ve ciddi bir ceza alır.

Ysuflix

80+ Gold
geçmiş olsun hocam çevredeki işletmelerin trafik ışıklarının mobeslerin kamera kayıtlarına baktırın o yoldan geldiyse önceki kameralardan falan da görebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Muhammed Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim