Neler Yeni

50cc motor önerisi ?

ardao8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Arda
Bütçe
40000
Merhaba arkadaşlar arabadan umudu kesince motora yöneldim. Motorla ilgili hiçbir bilgim yok daha önce binmedim. Şimdilik b ehliyet ile kullanılacak 50CC bir motor arıyorum okula gidip gelmek için. İleride motor ehliyeti alırım belki. Başlangıç olarak Küba TK03 alınır mı? Başka önerileriniz varsa da atabilirseniz memnun olurum.

ysuflix

80+ Gold
hocam daha önce binmediysen alıp hemen başlama bence özel ders veren birileri varsa 3-5 ders al pratik yap hemen başlama derim.

ardao8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam daha önce binmediysen alıp hemen başlama bence özel ders veren birileri varsa 3-5 ders al pratik yap hemen başlama derim.
hocam trafiğe çıkmadan sadece sürebileceğim boş alan var önce orda pratik yapmayı düşünüyorum.Sürmeyi bilen arkadaşlarım da var.Rahatça halledebileceğimi düşünüyorum.

ysuflix

80+ Gold
hocam trafiğe çıkmadan sadece sürebileceğim boş alan var önce orda pratik yapmayı düşünüyorum.Sürmeyi bilen arkadaşlarım da var.Rahatça halledebileceğimi düşünüyorum.
demek istediğim en az 2 hafta tamamen çalışmaya pratik yapmaya ada kendini. 50cc de vitesli önermem yokuşta falan bayılıcak vites düşürmen gerekicek falan çok gerek yok 50ccde vitesliye. arora cappucino çok tutulan güzel bi model onu öneririm. ayrıca yeni başlıyosun lastikler kazaya sebebiyet verebilir çok dandik kötü lastikler geliyo üzerinde anlas almanı öneririm lastik olarak.

ardao8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
demek istediğim en az 2 hafta tamamen çalışmaya pratik yapmaya ada kendini. 50cc de vitesli önermem yokuşta falan bayılıcak vites düşürmen gerekicek falan çok gerek yok 50ccde vitesliye. arora cappucino çok tutulan güzel bi model onu öneririm. ayrıca yeni başlıyosun lastikler kazaya sebebiyet verebilir çok dandik kötü lastikler geliyo üzerinde anlas almanı öneririm lastik olarak.
anladım hocam.Diğer otomatik modellere göre yokuşları daha iyi çıktığını gördüm hocam. Bir de ileride ehliyet alırım diye diğer motorlara daha benzer bir şey sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.Önerilerini dikkate alacağım.

ysuflix

80+ Gold
anladım hocam.Diğer otomatik modellere göre yokuşları daha iyi çıktığını gördüm hocam. Bir de ileride ehliyet alırım diye diğer motorlara daha benzer bir şey sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.Önerilerini dikkate alacağım.
şimdiden hayırlı olsun hocam. kazasız belasız sürüşler :)

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
dediğim şöyle eski bir şey al o kadar para bayılma 50 ccye bence öğrendikten sonra cgye falan geçersin

ardao8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Arda
dediğim şöyle eski bir şey al o kadar para bayılma 50 ccye bence öğrendikten sonra cgye falan geçersin
anladım hocam bu da mantıklı ama belli bir süre kullanıcam bunu okuldayken pek zamanım olmuyor ikinci el piyasası da fena değil sanırsam satarken kolay satarım diye düşünüyorum.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
eskiye uğraşmam dersen 0 al veya yeni bir şey al keyfin bilir

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
Arora kasırga uzun süredir kullanıyoruz 50lik diye geçiyor ama 100luk performansı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,522
Üyeler
147,896
Son üye
proflexshariko
Top Bottom