Neler Yeni

50K Like'ye gelecek PC ve FIRSATÇILAR

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhaba bu Md2 sisteminde fırsatçıların ve stokçuların sistemden 10'ar 20'şer tane alarak stokları bitirmesi üzerine gerçekten ihtiyacı olan birçok kişi sistemi alamadı. Abdullah abinin videoda bahsettiği 50k like'ye yapacağı sistemde de aynı durumun yaşanmaması için (-ki kesin yaşanacak) bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum. Itopya vs. ben parama bakarım kim alırsa alsın mantığında olabilir ama burda yıllardır para biriktiripte alamayan kardeşlerimiz, bunun yanında stokçuların bu sistemi alıp sahibinden'de 7k'ya satması... Buna bir çözüm geliştirilmesi lazım. Çözüm yoluyla ilgili fikri olan yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,073
İsim
Zeki Müren
şimdi öncelikle benc eyeni gelcek pc 6k ya filan gelcek ama bu kadar indirim olmıcak büyük ihtimalle 400 tl filan indirim olcak diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende indirim miktarını gösterince babam ikna oldu bende ekliyim sende ekle alalı mdedik çok borç varmış hesaplayınca vazgeçtik inş seneye

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
Arkadaşlar merhaba bu Md2 sisteminde fırsatçıların ve stokçuların sistemden 10'ar 20'şer tane alarak stokları bitirmesi üzerine gerçekten ihtiyacı olan birçok kişi sistemi alamadı. Abdullah abinin videoda bahsettiği 50k like'ye yapacağı sistemde de aynı durumun yaşanmaması için (-ki kesin yaşanacak) bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum. Itopya vs. ben parama bakarım kim alırsa alsın mantığında olabilir ama burda yıllardır para biriktiripte alamayan kardeşlerimiz, bunun yanında stokçuların sahibinden'de 7k'ya bu sistemi alıp satması... Buna bir çözüm geliştirilmesi lazım. Çözüm yoluyla ilgili fikri olan yazarsa sevinirim.
dostum böyle bir imkan yok keşke olsa ama yasak değil yaptıkları bencede hoş değil ben alabildim fakat 3 farklı cihazla girmeye çalıştım şansıma bir tanesinde girdi ve bende sinirliyim bu duruma ama yasak değil ticaret olarak geçiyor yaptıkları şey ve serbest piyasa olduğu için önüne geçilebilecek bir durum değil

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Valla bunu önlemeleri imkansız gibi bir şey.
Çünkü alan kişi parayı veriyor mu veriyor, gerisine kimse karışamaz istediğini yapar.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,073
İsim
Zeki Müren
kapitalist sistem hiçbir şey yapamazsınız

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar merhaba bu Md2 sisteminde fırsatçıların ve stokçuların sistemden 10'ar 20'şer tane alarak stokları bitirmesi üzerine gerçekten ihtiyacı olan birçok kişi sistemi alamadı. Abdullah abinin videoda bahsettiği 50k like'ye yapacağı sistemde de aynı durumun yaşanmaması için (-ki kesin yaşanacak) bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum. Itopya vs. ben parama bakarım kim alırsa alsın mantığında olabilir ama burda yıllardır para biriktiripte alamayan kardeşlerimiz, bunun yanında stokçuların sahibinden'de 7k'ya bu sistemi alıp satması... Buna bir çözüm geliştirilmesi lazım. Çözüm yoluyla ilgili fikri olan yazarsa sevinirim.
Herkes en fazla 2 tane sistem falan alabilse güzel olur. Olacağını sanmam fakat...

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,309
İsim
.
Bizim insanın özelliği bu git çalış desen çalışmaz gider bunun gibi ucuz ürünleri alıp birilerini düdükleyerek para kazanmaya çalışır.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Valla bunu önlemeleri imkansız gibi bir şey.
Çünkü alan kişi parayı veriyor mu veriyor, gerisine kimse karışamaz istediğini yapar.
Katılıyorum. En fazla 1 adet alım sınırı koyarlar ama millet de gider başka hesaptan alır. Gerçi bunu IP'ye bakarak halledebilirler.

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Aynen sınır koyulsun zaten sistemin stoğu sınırlı hepsinin satılacağı kesin en azından adil olur

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
Katılıyorum. En fazla 1 adet alım sınırı koyarlar ama millet de gider başka hesaptan alır. Gerçi bunu IP'ye bakarak halledebilirler.
örnek veriyim 15bin tl param var ben bir babayım 3 tane çocuğuma bu bilgisayardan alacağım nasıl olacak

majorw0w

80+ Silver
İsim ve ip olarak 1 adetle sınırlanmalı ki gerçekten ihtiyacı olan kardeşlerimiz alsın yoksa bu fırsatçılık olayı devam eder.

Top Bottom