Neler Yeni

5100 ₺ bütçem var, nasıl bir sistem toplamalıyım?

Temple!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Burak şan
Bütçe
5100
Öncelikle aslında bütçem max 7000 fakat ilk defa topladığım için klavye ve monitörm yok mouse mouse pad ve kulaklık var sadece neyse ben sistemi yazın alacağım meraklı olduğum için şimdiden hazır etmeye çalışıyorum sistem çok iyi olmayabilir dediğim gibi ilk defa toplayacağım az çok bilgi ile ve yazın indirimi filan olursa güzel neyi değiştireblrm onu konuşalım dediğim gibi erken fakat bi an önce şu işi halletmek istiyorum aslında belliydi topladığım sistem fakat oc yapmayacağım için gereksiz para vermeye gerek yok herşeyi saf güçte tutacağım yaz indirimi yerine cuma gününü düşğneblrz düşündüğüm sistem ise şu ;

İ3 10100f, aslıdna 3 3100 yapacaktım ama Oc yapmayacağım için saf güçte %4 dha güçlü çok uzattım farkdnyaım 😂

10100F i3
Asus H410M anakart
RX 5500xt 4gb ekran kartı
Patroit burst 480gb ssd
Crucial ballistix 2x8 3000mhz ram
Corsair spec-delta 550w kasa

Bütçem ise max 5100

Krabb

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Öncelikle aslında bütçem max 7000 fakat ilk defa topladığım için klavye ve monitörm yok mouse mouse pad ve kulaklık var sadece neyse ben sistemi yazın alacağım meraklı olduğum için şimdiden hazır etmeye çalışıyorum sistem çok iyi olmayabilir dediğim gibi ilk defa toplayacağım az çok bilgi ile ve yazın indirimi filan olursa güzel neyi değiştireblrm onu konuşalım dediğim gibi erken fakat bi an önce şu işi halletmek istiyorum aslında belliydi topladığım sistem fakat oc yapmayacağım için gereksiz para vermeye gerek yok herşeyi saf güçte tutacağım yaz indirimi yerine cuma gününü düşğneblrz düşündüğüm sistem ise şu ;

İ3 10100f, aslıdna 3 3100 yapacaktım ama Oc yapmayacağım için saf güçte %4 dha güçlü çok uzattım farkdnyaım 😂

10100F i3
Asus H410M anakart
Patroit burst 480gb ssd

Bütçem ise max 5100
Güzel sistem. Fakat ekran kartının modeli ne ? fiyatı ne kadar ? 8gb vram yaparsak daha iyi olur.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,580
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Hocam yazın alcaksan şimdiden planlaman biraz tuhaf olmuş şimdiki fiyatlar ozamana belki 3 katına çıkcak veya tam tersi düşücel bilemeyiz. Fakat söylediğin parçalar güzel olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Mustafa Akın

Temple!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Burak şan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

10100F i3
Asus H410M anakart
Patroit burst 480gb ssd

Bütçem ise max 5100
Knk bu iyi en iyi sistem fakat stoklar bitecek!
Çok yakında hemen al!

Klavye mouse hediye sette var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk bu iyi en iyi sistem fakat stoklar bitecek!
Çok yakında hemen al!

Klavye mouse hediye sette var.
SSD yi ayrı al bu sitenin ssd leri kötü :
Bunu ayrı olarak al.

Alabileceğin en iyi Intel sistem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye mouse hediyesinin zamanı 6 saat içinde bitecek! Ekstra kalvye mouse para vermek istemiyorsan ki çünkü bu sistemde klavye mouse bedavaya geliyor 6 saat içinde al

Top Bottom