Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 5199 TL Asus VG27AQ TUF 27'' 1Ms 2K 165Hz WQHD IPS G-Sync/Freesync

Sealine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Doğukan
sepete ekledim 5200 tlden kart bilgilerini girip onayladım sepetin boş dedi **

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
Berkay BABUCCU
İptal etme gibi yasal bir hakları varmı.ben almadım ama Hepsiburada vs. Çok rahat iptal ediolar da merak ediyorum
:) Adına bile koyarlar sen düşün :) Önceden defalarca yaşadık .Halbuki 1 ay öncesinde uyarı vs yapıldı diyorlardı bu tarz fiyatlandırma konusunda.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Recep Can Boyacı
Teknosa iptallerine alışığız.

batuhan02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan Altunay
Alınsa bile iptal olurdu ya imkansız bu fiyata hele bide teknosa :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bahadır tosun
İndirim ne zaman girdi şuan çok üzgünüm 2k monitör bakıyordum

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Onur
Alan oldu mu? Bana biri dün dedi indirim olacak nerede olacak demedi.

frix

80+
Benim ürünüm teslim edildi.

Daha önce satın aldığım tüm monitörlerde ölü piksel çıktı fakat bu üründe ilk kontrollerimde denk gelmedim.
Ghosting biraz var.

Tam da sonunda ölü piksel çıkmadan bir monitör alabildim şeklinde sevinirken biraz daha incelediğimde çok küçük bir kılcal çizik fark ettim, Asus logosunun biraz üstünde. Şimdilik yakından sadece yeşil renkte fark edebiliyorum.

Emin olmak zor fakat bu ürünleri iade alıp tekrar paketlediklerine dair söylentiler var. Sonra da indirimli satıyor olabilirler. Kutunun dış paketlemesi de bir garipti.

Fiyatını göz önünde bulundurarak ürünü kullanmayı düşünüyorum, şimdilik birçok renkte belli etmiyor.
Birkaç gün kullanıp ona göre karar vereceğim.

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Onur
Benim ürünüm teslim edildi.

Daha önce satın aldığım tüm monitörlerde ölü piksel çıktı fakat bu üründe ilk kontrollerimde denk gelmedim.
Ghosting biraz var.

Tam da sonunda ölü piksel çıkmadan bir monitör alabildim şeklinde sevinirken biraz daha incelediğimde çok küçük bir kılcal çizik fark ettim, Asus logosunun biraz üstünde. Şimdilik yakından sadece yeşil renkte fark edebiliyorum.

Emin olmak zor fakat bu ürünleri iade alıp tekrar paketlediklerine dair söylentiler var. Sonra da indirimli satıyor olabilirler. Kutunun dış paketlemesi de bir garipti.

Fiyatını göz önünde bulundurarak ürünü kullanmayı düşünüyorum, şimdilik birçok renkte belli etmiyor.
Birkaç gün kullanıp ona göre karar vereceğim.
Bedava fiyata geldi, yine de açılmış kutu çıkması satış politikasına uymuyor.

frix

80+
Bedava fiyata geldi, yine de açılmış kutu çıkması satış politikasına uymuyor.
%100 açılmış diyemiyorum fakat şüpheli. Üzerine tekrar bant çekmişler gibiydi, en büyük sebebi ise bantlanmış yerin altı (kutu) yırtılmıştı.
Ürünün ekranında lekeler vardı, zor çıkarılan cinsten. Çizik de olunca iyice bu şekilde düşünmeye başladım.

Ekran görüntüsü 2023-08-07 210828.png

Ayrıca testlere devam ederken, parlaklığı da maksimuma çekince 2 adet ölü piksel fark ettim. Sol ve sağda da epey ışık sızması mevcut.

Bir başka saçmalık da 165 Hz, 27'', Full HD ürünü fatura etmişler fakat QHD ürün yollanmış.

Durumu genel olarak düşününce iade etmekte karar kıldım ve kutusuna kaldırdım. Sorunların çeşitliliği fazla, yol yakınken iade etmek daha mantıklı.
Monitör işinde pek şansım yok, daha önce de defalarca kez uygun fiyattan yakaladım fakat her seferinde yoğun ölü piksel çıktı.

En azından fırsatı yakalayan birkaç arkadaşa az sorunlu ya da sorunsuz model gittiğini ümit ediyorum.

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Onur
%100 açılmış diyemiyorum fakat şüpheli. Üzerine tekrar bant çekmişler gibiydi, en büyük sebebi ise bantlanmış yerin altı (kutu) yırtılmıştı.
Ürünün ekranında lekeler vardı, zor çıkarılan cinsten. Çizik de olunca iyice bu şekilde düşünmeye başladım.

Alıntıyı görüntüle

Ayrıca testlere devam ederken, parlaklığı da maksimuma çekince 2 adet ölü piksel fark ettim. Sol ve sağda da epey ışık sızması mevcut.

Bir başka saçmalık da 165 Hz, 27'', Full HD ürünü fatura etmişler fakat QHD ürün yollanmış.

Durumu genel olarak düşününce iade etmekte karar kıldım ve kutusuna kaldırdım. Sorunların çeşitliliği fazla, yol yakınken iade etmek daha mantıklı.
Monitör işinde pek şansım yok, daha önce de defalarca kez uygun fiyattan yakaladım fakat her seferinde yoğun ölü piksel çıktı.

En azından fırsatı yakalayan birkaç arkadaşa az sorunlu ya da sorunsuz model gittiğini ümit ediyorum.
Monitör işi gerçekten böyle.

• Üzgün
Reaksiyonlar: frix
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,810
Üyeler
147,016
Son üye
Cemmy