Neler Yeni

550.000 TL Hatchback Otomatik Araç Önerisi

Lian_GR

80+
Bütçe
550000
Max 550 bin tl'ye kadar otomatik vites olmak şartıyla hatchback araç önerinizi istiyorum. Şuan Honda Civic 1.8 Sport düşünüyorum. babamda galerici olduğu için bunu bayağı önerdi. fakat sizlere de sormak istedim.
bu öneri benim için hayat meselesi çünkü kendim dişim tırnağımla biriktirdim.
öğrenciyim yazılım okuyorum 3'e geçtim ve 22 yaşımdayım sanaldan kendi yazılım platformu diyelim :) 2 sene önce kurdum bu işi kendim freelance olarak yapıyorum günde 15 dakika kadar pc'de uğraşarak kazanıyorum ve tüm kazanç tamamen bana ait bu kadar biriktirebildim.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Taha Efe
Max 550 bin tl'ye kadar otomatik vites olmak şartıyla hatchback araç önerinizi istiyorum. Şuan Honda Civic 1.8 Sport düşünüyorum. babamda galerici olduğu için bunu bayağı önerdi. fakat sizlere de sormak istedim.
bu öneri benim için hayat meselesi çünkü kendim dişim tırnağımla biriktirdim.
öğrenciyim yazılım okuyorum 3'e geçtim ve 22 yaşımdayım sanaldan kendi yazılım platformu diyelim :) 2 sene önce kurdum bu işi kendim freelance olarak yapıyorum günde 15 dakika kadar pc'de uğraşarak kazanıyorum ve tüm kazanç tamamen bana ait bu kadar biriktirebildim.
Civic temizse başka bakmanıza gerek yok. Babamda eski galerici ömrü araba ile geçti Japon alırsan kafan rahat olur diyor hatta bizde bir isimiz var olursa listemizin baslarında Honda City var. Şunu merak edebilirsiniz. Avrupa ve Türkiyeden çekildiler servisi sıkıntı olmasın diye ama güzel bir serviste bakımını yaptırırsınız olur biter. Sadece cok yakıyorsa ve LPG yoksa yarın öbür gün bir LPG Taktırmayı düsünün yeter. Birde ekleyim,Almadan iyi bir expertiz yaptırın, Paranıza yazık olmasın.

Genedd isterseniz ilanlara bakayım ama Zoraki düsük model Egea veya Belki Clio 3-4 Cıkar.

TUREVADAM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ALİ ACAR
Bizde 2009 jazz var otomatik vites. Memnunuz aracı 530 bine almıştık bir yıl önce bakabilirsiniz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
japonlar sacı güzel bükemedikleri için bagaj kapağı kapatılıp açılmasına rağmen çatlıyor baya yarılıyor hatta yapamıyor japonlar sac işini subarulara bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim bilidğim en sağlam japonlardan biri subaru bir de mazda.

Lian_GR

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,449
Üyeler
155,574
Son üye
metinkvgc