Neler Yeni

5500 tl Sistem Alacağım önerilerinizi bekliyorum.

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
Öncelikle herkese merhaba,
Kısa zaman önce bilgisayarım bozuldu ve bilgisayarımı değiştirmem gerekli.
Yayın açmak veya oynadığım oyunu video kaydına almak istiyorum 1080p 720p arası.
Ekran kartı 1660 superi düşünüyorum çünkü fps ve sıcaklık değerleri gayet yüksek.
Bütçem 5500 tl
İlk olarak aklımda şöyle bir sistem var
fakat bu sistemde işlemci düşük kalıyor
Onun dışında tek tek toplayınca daha fazla bütçeyi aşıyor önerilerinizi sistemlerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hala gelmedi xd

Son düzenleme:

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Yayın açmak veya oynadığım oyunu video kaydına almak istiyorum 1080p 720p arası.
Ekran kartı 1660 superi düşünüyorum çünkü fps ve sıcaklık değerleri gayet yüksek.
Bütçem 5500 TL
Onun dışında tek tek toplayınca daha fazla bütçeyi aşıyor önerilerinizi sistemlerinizi bekliyorum

hala gelmedi xd
Knk sakın alma benim de bütçem o onun hem işlemcisi hem kasası falan kötü bunu özelleştir https://gamegaraj-aquarin-5an
Knk bunun ekran kartını inno3d 1660ti yap işlemciyi r5 3500x Rami 16 yap 1tb HDD yap ssdye çok gerek yok FPS değerini değiştirmiyor zaten

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

echO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Hamza Kaş
Bütçem 5500 TL

hala gelmedi xd
kesinlike ADATA SSD KULLANMAYIN TEKRAR SÖYLÜYORUM SAKIN ESKİYOR ESKİYOR BOZULUOR 20 LİRA FAZLA VER TOSHİBA AL

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
olduğu gibi alsak nasıl PC sizce?
Knk aynı fpsi vermez 8gb yetmez ayrıca benim dediğimi yap raat ultrada 4 yılın var oyunlarda ama olduğu gibi alırsan ramden ötürü Max 2 yılın var dediğimi yap pişman olmazsın keşke az daha verseydin diyen çok insan var haberin olsun

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Knk aynı fpsi vermez 8gb yetmez ayrıca benim dediğimi yap raat ultrada 4 yılın var oyunlarda ama olduğu gibi alırsan ramden ötürü Max 2 yılın var dediğimi yap pişman olmazsın keşke az daha verseydin diyen çok insan var haberin olsun
RAM kesinlikle 16GB olmalı zaten, söylemeyi unutmuşum :D Bu sistemi 16GB yapıp alsam beni yıllarca götürür mü sence? Çok çok büyük oyunlar oynamayacağım, orta düzey genelde. LOL, PUBG LITE, CSGO vs.

Bir de şöyle bir şey sorayım kanka; Senin attığın sistem mi daha iyi yoksa bu mu?
Superior Bronze [webtekno]

: https://www.incehesap.com/superior-bronze-webtekno-gaming-PC-fiyati-44963/

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
gamegaraj ben de düşünüyordum. az önce başlık da açtım psu ile ilgili. game garajın kendi psu'suna güveniyorsanız ki hiçbir bilgi yok kendisi hakkında alın.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
RAM kesinlikle 16GB olmalı zaten, söylemeyi unutmuşum :D Bu sistemi 16GB yapıp alsam beni yıllarca götürür mü sence? Çok çok büyük oyunlar oynamayacağım, orta düzey genelde. LOL, PUBG LITE, CSGO vs.

Bir de şöyle bir şey sorayım kanka; Senin attığın sistem mi daha iyi yoksa bu mu?
Superior Bronze [webtekno]

: https://www.incehesap.com/superior-bronze-webtekno-gaming-PC-fiyati-44963/
Knk dalga mı geçiyon benimki onu tokatlar üstüne toprak atar aqa sen benim dediğim şekilde alamaz mısın pişman olursun sonra gerçekten gtx1660ti çok çok güçlü bir kart r5 3500x le uçuyorlar

swishein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Çetin
inno3d güzel değil diyorlar kolay ısınıyor diyorlar bide fps 1660 super (gigabyte) daha iyi fps alıyor diyorlar

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
gamegaraj ben de düşünüyordum. az önce başlık da açtım PSU ile ilgili. game garajın kendi PSU'suna güveniyorsanız ki hiçbir bilgi yok kendisi hakkında alın.
Knk arkadaşım kullanıyor 2 gün boyunca bir yandan oyun yüklerken bir yandan oyun oynadı sorunsuz çalışmış herhangi bir ses seda da yokmuş raat yani zaten 80+ sertifikası var

Top Bottom