Neler Yeni

Yardım 5500 xt Ekran bir anda gidiyor

Allmuted

80+ Bronze
Arkadaşlar selam, ekranım saniyelik dondu bugün. Kafaya takmadım amd adrenalinden bildirim gelmiş;
Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon Watmann ayarları geri yüklendi.
Tamam dedim sıkıntı yok,bu seferde video izlerken ekran gitti simsiyah oldu ama video devam ediyordu sesini vs duyabildim. Fan ayarı yapmıştım ondan olma ihtimali var mı?
parçalar imzamda mevcut hepsi garantili sıfır aldım sadece ekran kartını ikinci el aldım furmak testi vs normal skorunun %1 falan altında çıktı 1 aydır da aktif her oyunda(pubg,rdr2) sıkıntısız kullanıyordum. Ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim. Kartın garantisi mevcut ama hiç göndermek istemiyorum umarım buna gerek kalmaz.

Ekler

• AMD Software_ Adrenalin Edition 19.07.2022 17_20_23.png
    AMD Software_ Adrenalin Edition 19.07.2022 17_20_23.png
    175.6 KB · Hit: 26

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayberk SOKUL
Çip gg. Aynısı benim GTX 970' e de oldu. Çip yandı dediler.

Allmuted

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar selam, ekranım saniyelik dondu bugün. Kafaya takmadım amd adrenalinden bildirim gelmiş;
Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon Watmann ayarları geri yüklendi.
Tamam dedim sıkıntı yok,bu seferde video izlerken ekran gitti simsiyah oldu ama video devam ediyordu sesini vs duyabildim. Fan ayarı yapmıştım ondan olma ihtimali var mı?
parçalar imzamda mevcut hepsi garantili sıfır aldım sadece ekran kartını ikinci el aldım furmak testi vs normal skorunun %1 falan altında çıktı 1 aydır da aktif her oyunda(PUBG,rdr2) sıkıntısız kullanıyordum. Ne yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim. Kartın garantisi mevcut ama hiç göndermek istemiyorum umarım buna gerek kalmaz.
waattman hoşgeldiniz ben alıyorum sürekli bazen hiç almıyorum canı ne zaman isterse o zaman bu hatayı alıyorum dert değil benim için çözümü sanmıyorum %100 olan bir şey

Allmuted

80+ Bronze

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayberk SOKUL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Wattman hatası çözümüymüş...

Bünyamina

80+ Gold
Abi hoşbulmadım ya , ne yapmam gerekiyor?
bu aralar baya bir duyuyorum waattman daha dün 550 kullanan arkadaşım 3 yıl oldu pc yi alalı hiç almadım dedi birden waattman aldı dün

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa komür
bu aralar baya bir duyuyorum waattman daha dün 550 kullanan arkadaşım 3 yıl oldu pc yi alalı hiç almadım dedi birden waattman aldı dün
Amd ekran kartlarının kronik sorunu galiba bende donanım arşivi gt2 alacam 2.el banada olur mu diye çok korkuyorum

Allmuted

80+ Bronze

Bu Wattman hatası çözümüymüş...
Yani 100mhz altına çekip voltajı birazcık arttırmam sorunumu çözecek mi?

Hiç hoş bir durum değil açıkcası moralim bozuldu şurda 2 aydır parça toparlıyorum bi tadını çıkartamadım :(

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Ayberk SOKUL

Hiç hoş bir durum değil açıkcası moralim bozuldu şurda 2 aydır parça toparlıyorum bi tadını çıkartamadım :(
Denemekten ne zarar gelir? Belki düzelebilir.

Bünyamina

80+ Gold
Amd ekran kartlarının kronik sorunu galiba bende donanım arşivi gt2 alacam 2.el banada olur mu diye çok korkuyorum
sürekli yaşanan bir durum olmadığının altını ÇİZİYORUM şuan boşta takılırken 5 yılda böyle takılsam yersem max yılda 1 yerim oyundayken ben alt r yapınca yiyordu genellikle ama sürekli olan bir olay değil takılmaya gerek olmadığını düşünüyorum

kafana takma değmez çünkü sürekli olacak bir durum değil dostum

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
YUNUS
Bende XfX 5500 xt kullaniyorum Sadece oyunlar da Bazen ekran bi anda Gidiyor Siyah oluyor Alt f4 yapican Yani Masaüstune gelince duzeliyor sizce Bende mi Bu watman hatasini aliyorum yoksa Baska bi sorunmu

Bünyamina

80+ Gold
Bende XfX 5500 xt kullaniyorum Sadece oyunlar da Bazen ekran bi anda Gidiyor Siyah oluyor Alt f4 yapican Yani Masaüstune gelince duzeliyor sizce Bende mi Bu watman hatasini aliyorum yoksa Baska bi sorunmu
olabilir dostum siyahlaşıyor o anda donabiliyor monitör git gel yapabiliyor bazen sadece siyahlaşıyor gibi gibi

Top Bottom