Neler Yeni

5600TL Ekran kartı önerisi

Can...

80+ Platinum
Messinin kranponu arkadaşımızın virüs fobisi varda ona gönderme yaptım severiz kendisini c3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta bi oturup konuşmayı denedin mi karşılıklı belki bi sıkıntısı falan vardır
söktüm yerinden dedim yavrum niye böyle yapıyorsun evladım dedı okşadım kafasını dedi abi namussuzlar dedi bir yapamadılar şu driver meselemi dedi yanlış ülkede doğmuşum dedı ekonomık sıkıntılardan boyle yapıyorum dedi sen tam satmaya kalktıgında pıyasasyı gör ona gore hamle yap dıye dürttüm dedi o günden sonra çıt yok

Ziona

80+ Silver
Soruma bir tane caevap veren olmadı aaaa mesaj kasma konusuna döndü burası

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
söktüm yerinden dedim yavrum niye böyle yapıyorsun evladım dedı okşadım kafasını dedi abi namussuzlar dedi bir yapamadılar şu driver meselemi dedi yanlış ülkede doğmuşum dedı ekonomık sıkıntılardan boyle yapıyorum dedi sen tam satmaya kalktıgında pıyasasyı gör ona gore hamle yap dıye dürttüm dedi o günden sonra çıt yok
İyi iyi

Sen yine core ve memory clock mhzini 100 kıs

Can...

80+ Platinum
Yav şaka maka sen core clock ve memory clocktan 100 mhz düşüp denedin mi oyun atmayı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkesin düşüncesi farklı ustam sen öyle diyorsun ama rtx 2060 ile aralarında 3 yıl fark var :DD
xmp yi 3000 mhz çektım ddu ,ile sildim bişeylr ypatı mderken düzeldi valoranttan atmaları ama forzada garip şekilde tam araç değiştrimek içişn menuye gırdıgımde donup atıyor oyundan ara sıra onceden de oluyordu 8 gb ram varken o zaman takmyıodum ram dusuk gelıyor diye şimdi 16 yine aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
Kanka Ben sana GTX 1080Ti öneririm açıkçası. RTX2060 veya 3050den çok daha iyi bir kart. rtx teknolojisini kullanmayacaksan 1080ti devamke

QRuder

80+ Silver
kardeş bırak ekran kartını al sana ful sistem toplama rehberi
arkadaş bide ucuz pc rekormeni yazmış bunlardan ucuza topla da göreyim :D

Can...

80+ Platinum
knk dedik ya rtx 2060 veya 3050 alabilirsin diye veya 2. el rx 6600 alabilirsin bulunuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
xmp yi 3000 mhz çektım ddu ,ile sildim bişeylr ypatı mderken düzeldi valoranttan atmaları ama forzada garip şekilde tam araç değiştrimek içişn menuye gırdıgımde donup atıyor oyundan ara sıra onceden de oluyordu 8 gb ram varken o zaman takmyıodum ram dusuk gelıyor diye şimdi 16 yine aynı
KANKA MSI AFTERBURNER İNDİR
CORE VE MEMORY CLOCKU
100 MHZ KIS
NOLUR

Can...

80+ Platinum
kardeş bırak ekran kartını al sana ful sistem toplama rehberi
arkadaş bide ucuz pc rekormeni yazmış bunlardan ucuza topla da göreyim :D

ben bedava topladım hacı ama vıdeo çekmedım monıtor dahil kasa psu dahıl ynaımda goz kırpıyor içinde reis amd sempron var

QRuder

80+ Silver
ben bedava topladım hacı ama vıdeo çekmedım monıtor dahil kasa psu dahıl ynaımda goz kırpıyor içinde reis amd sempron var
nasıl topladın monitör felan
ukraynalıların boş rus tanklarını çalması gibi bişey mi oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,158
Üyeler
153,188
Son üye
Jon Snow_
Top Bottom