Neler Yeni

💥💥💥6 MAYIS 💥💥💥McDonalds dabadaba burger menü 100 TL Big mac menü 155tl 💥💥💥

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,767
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yurt dışında insanlar ne güzel vicdanlı tepkilerini ortaya koyuyor bizimkiler artık açlıktan mıdır, eğitimsizlikten mi, bilemiyorum 1 burger'e vicdanlarını satıyor.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
burger crushı bir ben mi beceremiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hamit
Hocam emin misiniz ben farklı bir telefondan qr kod fotosunu çekip aldım ürün birkaç kez

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Kerem Kadak
Ben de Burger Crash açılmıyor, siyah ekranda kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Tugra
Yurt dışında insanlar ne güzel vicdanlı tepkilerini ortaya koyuyor bizimkiler artık açlıktan mıdır, eğitimsizlikten mi, bilemiyorum 1 burger'e vicdanlarını satıyor.
ne alaka anlamadım

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
.
Sadece burger crush oyunuyla ortaya çıkan gizemli civciv

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hamka
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Gidin tavuk döner yiyin qavatlar

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Pala
nasıl yapıcaz

Checkmate

80+ Bronze
Gidin tavuk döner yiyin qavatlar
Boykot etmek zorunda değiliz kafanız basmadı hala böyle bir zorunluluk YOK beni ilgilendirmiyor filistinde ne olmuş, araplardan hayır görmedim araplar kadar pis millet de görmedim gidipte onları mı destekleyim. İnsanlık falan yazmayın onlar biz sıkıntı çekerken her seferinde karşı durdular, onlar bana düşman kesiliyor ben neden destek çıkayım? İsrail Amme hizmeti hizmeti yapıyor yeminle, temizlik yapıyor adamlar.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,767
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
@Checkmate kardeşim senin yaşın kaç? Çok merak ediyorum vicdanını kaç senede öldürdün? Ne kadar dar bir zihniyet, ne dar bakış açısı. Dünyan çıkar ilişkisi olmuş, kaç senede bu hale geldin, yazık günah, durumun içler acısı. Dış siyaset konusu mu bu da bunları yazıyorsun? Sap ile samanı karıştıracak kadar ne kör etti seni? İnsanlar ölüyor insanlar. Kafalarına bomba düşüyor, açlıktan, susuzluktan ölüyorlar. Buradaki mesele hangi ırk hangi toplum olduğumu sence? Avrupa da ki ler çok mu bayılıyor onlara ben çok mu bayılıyorum olay bu mu sence? 2 dakika otur düşün,kendini bi onların yerine koy. Vicdanını harekete geçir, içindeki insan nerede?

Top Bottom