Neler Yeni

6 TB 3.5 inç HDD önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
kucu adam
Arkadaşlar merhaba.

6 TB 5400 RPM 3.5 inç HDD almayı planlıyorum.
Amacım şu;

Oyunları depolamak ve oynamak.

Elimde 5400 RPM SSHD var. 7 yıldır kullanıyorum ve oyun performansınından memnunum yani, güzeldir ama depolama alanı 1 TB olduğundan yetmiyor.
Bekleme süresi gerçekten rahatsız etmiyor. Çünkü en baba diyebileceğimiz Starfiled, Cyberpunk 2077 ultra ayarlarda bile sorunsuz çalışıyor.

O yüzden 6 TB HDD almak aklıma yatıyor. Önerilerinize açığım.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
5400 RPM katiyen önermem hele hele oyun için asla. Hızı çok düşük kalıyor geç açılmasının yanı sıra donmalar ve kasmalar meydana geliyor oyunda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
kucu adam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5400 RPM katiyen önermem hele hele oyun için asla. Hızı çok düşük kalıyor geç açılmasının yanı sıra donmalar ve kasmalar meydana geliyor oyunda.
Ben SSHD kullandığım için mi oyunlarda drop yemedim? SSHD 5400 RPM 2.5 inç kullanıyordum.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Ben SSHD kullandığım için mi oyunlarda drop yemedim? SSHD 5400 RPM 2.5 inç kullanıyordum.
Valla onu bilmemde 3.5 inç 5400 RPM HDD kullandım hala da kullanıyorum resmen oyunlarda fps düşüyor ve donmalar kasmalar meydana geliyor sanarsın sistemde sıkıntı var veya o oyun için yetmiyor ilk önce öyle sandım bende sonra HDD aklıma geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
kucu adam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla onu bilmemde 3.5 inç 5400 RPM HDD kullandım hala da kullanıyorum resmen oyunlarda fps düşüyor ve donmalar kasmalar meydana geliyor sanarsın sistemde sıkıntı var veya o oyun için yetmiyor ilk önce öyle sandım bende sonra HDD aklıma geldi
Marka modeli nedir? İnternette izlediğim testlerde büyük oyunlarda 1 dk. geçmeyen bekleme süresi var sadece. O da büyük oyunlarda. FPS'te donma, kasma falan yoktu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,075
Üyeler
150,029
Son üye
Droix72
Top Bottom