Neler Yeni

6. ve 7. sınıfta olan eksiklerimi nasıl kapatabilirim?

-Yec

80+ Bronze
zaten bende önceki sınıfların aynısı çıkaçak demiyorum bazı temel bilgiler çıkıyor diye biliyorum mesela 8.sınıf matematik tam sayılar sadece tam sayıların daha ayrıntılı ve farklı şekli
Bu mantıkla düşünürsek çıkamayız bu işten, bu mantığa göre 1. sınıfta da 1+1 öğreniyoruz, eğitim hayatımızda problemleri çözmemizde yardımcı oluyor. Tabii ufak tefek şeyler var fakat onları 8.sınıf konularındayken göreceği kısmı inanılmaz düşük bir kısım. Sınavda 7. sınıf tipi soru çıkmıyor zaten. Kitapçıkları incelerseniz göreceksiniz.

Mustifa

80+ Bronze
LGS de sadece 8. sınıf konuları çıkıyor, herhangi bir altyapı konu bilginiz olmasına gerek yok.
Bende biliyorum 8. sınıf çıkacağını ama benim aklımda 8. sınıf konuları 7. sınıf konularına bağlı 7. sınıfta 6. sınıfa. Ben o yüzden 6. ve 7. sınıfı sordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Oğuzhan Şener
Hocam ss aldım bu tutmassa sizi bulurum
sslik bi durum yokki gerçek bi bilgi bu sadece bazı sorularda dolaylı yoldan 7.sınıf gerekiyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

meslek lisesi istiyorsan lgs girmeyebilirsin meslek liseleri genelde okul puanıyla alıyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,715
İsim
göksel yurtcan
sslik bi durum yokki gerçek bi bilgi bu sadece bazı sorularda dolaylı yoldan 7.sınıf gerekiyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

meslek lisesi istiyorsan lgs girmeyebilirsin meslek liseleri genelde okul puanıyla alıyor
Neden meslek istiyeyim reis

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
8. sınıfa geçtim ama nasıl geçtim hiç bilmiyorum 6. sınıfta herkesten daha az gittim. Çünkü 2 defa aynı kolum kırıldı ameliyat geçirdim. Tam kolum iyileşti corona çıktı okul tatil oldu. 7. sınıfta ise ilk dönem yaz tatilinde aldığımız bozuk bilgisayarla girdim. Sürekli çöküyordu falan. Zaten derslere giren olmuyordu ve derse küfürlü şarkılar falan açan kişiler giriyordu hep. 2. dönemde ise derslere katılan hiç olmadı ve öğretmenler ödev bilede vermiyorlardı. Lgs nasıl oluyor pek bilmiyorum ama bana göre lgs den iyi bi puan alamam gibi duruyor. Ailem diyorki ''Meslek Liseleri lgs ile almiyor'' gerçekten öylemi? 6. ve 7. sınıfta olan eksiklerimi nasıl kapatabilirim?
8 e aban konu eksiğin yoktur sınav için rahat ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,353
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom