Neler Yeni

%60 klavye hikayeli oyunlarda sorun çıkarır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak ersoy
Bütçe
800
Arkadaşlar klavye almak istiyorum ama piyasada nerdeyse hiç normal adam akıllı klavye yok bende %60 klavyeleri buldum
Online oyun olarak sadece CS2 ve Battlefield 5 oynicam onun dışında full hikayeli oyunlar oynicam rdr2 GTA 5 call of duty serisi ve benzeri oyunlar %60 klavye ile hikayeli oyunlarda herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım?

GLOMBY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Bayram Enes
Arkadaşlar klavye almak istiyorum ama piyasada nerdeyse hiç normal adam akıllı klavye yok bende %60 klavyeleri buldum
Online oyun olarak sadece CS2 ve Battlefield 5 oynicam onun dışında full hikayeli oyunlar oynicam rdr2 GTA 5 call of duty serisi ve benzeri oyunlar %60 klavye ile hikayeli oyunlarda herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım?
Hocam aktif olarak %60 klavye kullanıyorum. Cs2 de bir problem yaşamıyorum tam tersine çok daha rahat full klavyelere kıyasla fakat iş gta 5 veya fivem e gelecek olursa burada işler değişiyor. En basidinden f1-f2 gibi tuşlara fn tuşu ile basıyorum buda ekstra bir tuşa basma zorunluluğu getiriyor belli bir zaman sonra alışılsa da can sıkmıyor değil. Uçak sürmekte %60 klavyelerde tuş olmadığından imkansız hale geliyor buna çözüm olarakta fare ile uçak kontrolünü aktif etmeniz ve buna alışmanız gerekiyor. Ben tekrar klavye alacak olsam kesinlikle %80 klavye almak isterdim çok daha mantıklı bir seçim olacaktır. Şuanda kullandığım klavyeyi soracak olursanız ise Ziyoulang T60 modelini kullanıyorum.

Top Bottom