Neler Yeni

60 liraya DEATH STRANDING alınır mı?

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
Daha önce oynamış arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi?

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
Oynadım ve sevemedim ilk 1 saat gerçekten güzeldi twd saolsun ama sonrasında çok sıktı hatta baya baya sıktı.
Oynadığım en sıkıcı oyunlar listesi yapsam ilk 3 e koyarım.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
60liralik olan sadece directors cut upgradei direkt Game pass al oyna 45saatte bitirdim oyunu ve tam 15saati sinematikti. Tam anlamıyla hikaye olarak bir başyapıt diyebilirim. Death Strandingden daha başarılı bir hikaye sunumu yok bence. Hâlen daha tüm detaylar aklımda ve kojima reis nasıl bunları sadece 1 oyunda yapabilmiş diyorum. Ama oynanış için aynısını diyemem oynanış olarak ortalama ama hikaye olarak başyapıt. Herkese göre değil bu oyun. Hikaye mükemmel olsada oynanış arada sikabiliyo bir yerden bir yere giderken falan. Oyunla ilgili bir elestirimse müziklerini cimri kullaniyo. Ara sahnelerde kinden bahsetmiyorum. Oyunun mükemmel telifli müzikleri var ve bunu her yolculukta müzik çalsa arkadan mükemmel olucakken 45saatlik oyunun 30saatlik oynanisinda sadece yurudugum kısımlarda bile müzik az vardı toplam 5-6sarki dinleyebilmişimdir en fazla. Onun dışında spofityde kendim açtım ve yürürken mükemmel bir zevk hâline geldi oyun. PC de oynadığım en zevkli oyunlardan biridir kendisi

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın
Ana oyun değilmiş reis.
Bende tam alıyordum fiyatı görünce ben şok
1666896319276.png

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege

sucukreizimiz

80+ Bronze
Oynadım ve sevemedim ilk 1 saat gerçekten güzeldi twd saolsun ama sonrasında çok sıktı hatta baya baya sıktı.
Oynadığım en sıkıcı oyunlar listesi yapsam ilk 3 e koyarım.
Herkese göre değil 50 saat oynayarak bitirdim 5 6 saatinden sonra gayet aktı gitti her oyuna şans vermen lazım bir oyunu 1 2 saat oynarsan keyif alamazsın çoğunlukla

Miragess

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Onur Tk
Herkese göre değil 50 saat oynayarak bitirdim 5 6 saatinden sonra gayet aktı gitti her oyuna şans vermen lazım bir oyunu 1 2 saat oynarsan keyif alamazsın çoğunlukla
Kesinlikle katılıyorum ama dediğim gibi şans vermek için de belli bir dereceye kadar beni tutması lazım oyunda.
Herkese göre bir oyun değil dediğin gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,462
Üyeler
157,384
Son üye
nebiiiii
Top Bottom