Neler Yeni

%60 veya %65 klavye önerileri

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Bütçe
1500
Bütçem 1500 TL belki 1600 olabilir. Genelde FPS oyunları oynuyorum ona göre sessiz ve gecikmesi düşük switchli klavyeler önerirseniz sevinirim. Hotswap olursa çok iyi olur tekrar klavye değişimi yapmam switch değişirim sadece.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
rk61 var amazonda 1500 civarina ben kullaniyorum bakabilirsin hocam

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Oyunlarda gecikme yaşar mıyım hocam genelde FPS tarzı oynuyorum sizde bilirsiniz ki gecikme önemli
kablosuzda kabloluda kullandım gecikme falan hiç yok tuş dizilimi almanca olduğu için mesela Y harfinin yerinde Z var bi kaç harfin yeri değişik ama yine Y ye basıyormuşsun gibi Y yazıyor F1 F2 tuşları yok 60 klavye oldugu için onu Fn ile aktif edebiliyorsun ben çok beğendim yine alcak olsam yine bunu alırdım haftanın belli günleri bazen indirime giriyor 1350 ye falan düşüyor beklersen takip edersen yakalarsın aceleyse al geç ben indirimde aldım

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
yaşamazsın yorumlara falanda bakabilirsin veya yt incelemelerine kablolu da kullanabilirsin şart değil kablosuz
kablosuzda kabloluda kullandım gecikme falan hiç yok tuş dizilimi almanca olduğu için mesela Y harfinin yerinde Z var bi kaç harfin yeri değişik ama yine Y ye basıyormuşsun gibi Y yazıyor F1 F2 tuşları yok 60 klavye oldugu için onu Fn ile aktif edebiliyorsun ben çok beğendim yine alcak olsam yine bunu alırdım haftanın belli günleri bazen indirime giriyor 1350 ye falan düşüyor beklersen takip edersen yakalarsın aceleyse al geç ben indirimde aldım
peki hocam fps oyunları vb için hangi switch i önerirsiniz? Kırmızısı da satışta var şuan kahverengi olanda hangisini almamı önerirsiniz

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
peki hocam fps oyunları vb için hangi switch i önerirsiniz? Kırmızısı da satışta var şuan kahverengi olanda hangisini almamı önerirsiniz
kırmızı ile kahverengi hemen hemen aynı kırmızı alman 1 tık daha iyi

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
daha önce switchli klavye kullandınmı eline hangisi hoş geliyor ? ben 2 3 yıl blue kullandım rk61 i kahverengi aldım ve aşırı iyi bundan sonra hep kahverengi alırım fps oyunları için kırmızı öneriliyor ama ben lol türü oynuyorum genelde ve hissiyatlı klavye seviyorum red bana aşırı boş geliyor şahsen kahverengide hissiyat var red sesi çıkarıyor redde hissiyat yok blue da takır tukur onu önermem

Top Bottom