Neler Yeni

600-700k otomatik araç önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Melih
Bütçe
650000
Dostlar bu fiyat bandında otomatik bir araç bakıyorum 150bin km altında ve biraz da olsa alıcısı kolay bulunacak şekilde radarıma giren birkaç araç var araştırmalar sonucu;

Clio 1.5dCi veya 1.2TCe bu biraz daha pahalı kalıyor.
Toyota auris 2013 bunu çoğu kez önermişler bilgim yok 1.33 mü 1.4D mi 1.6 mı alınır.
Toyota Corolla.
Fluence 2012 privilege.
Honda Civic eco elegance paket biraz bütçemi aşıyor.
Seat Leon/Ibiza

Kullanmış ya da bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
ARDA
Bu bütçelerde otomatik modeller için toyota honda harici bakmamak lazım diye düşünüyorum. Boş yorumcuları da fazla sallama ötsünler, ince eleyip sıkı dokumak lazım araç işi sıkıntılı iş geri dönüşü zor olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Melih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Otomatik araba kullanan erkek
Kanka gerçekten komik hsjssjjd ama öneri istedim mizah değil eşim için otomatik bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçelerde otomatik modeller için toyota honda harici bakmamak lazım diye düşünüyorum. Boş yorumcuları da fazla sallama ötsünler, ince eleyip sıkı dokumak lazım araç işi sıkıntılı iş geri dönüşü zor olur.
Hocam benim de eski konulardan ve farklı forumlardan baktığıma göre otomatikte Japon diyorlar sizin gibi Honda’ya para yetmiyor temizi de zor auris mantıklı gibi ancak 1.6mı alınır 1.4d mi alınır bilemiyorum 1.33 alınmaz direkt kafadan eledim 😂

AdRaSa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
ARDA
Kanka gerçekten komik hsjssjjd ama öneri istedim mizah değil eşim için otomatik bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam benim de eski konulardan ve farklı forumlardan baktığıma göre otomatikte Japon diyorlar sizin gibi Honda’ya para yetmiyor temizi de zor auris mantıklı gibi ancak 1.6mı alınır 1.4d mi alınır bilemiyorum 1.33 alınmaz direkt kafadan eledim 😂
Auris'de olur yaris'de olur. Arkadaşım 2 3 yıl önce temiz bir yaris buldu manuel. Araç hem yakıt cimrisi hem de bakım hariç masraf çıkarmadı. Yenge kullanacaksa hele yaris daha iyi olur bence. Neredeyse her yere sığıyor araç. O teknik kısımlar hakkında benimde bilgim yok maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
ATAKAN TAŞKIN
honda gözünü kapatıp alabilirsin. Toyota Aurislerden de 1.6 tercihin olsun LPG'li baya güzel araçlar var

Top Bottom