Neler Yeni

600 700tl ????akıllı saat önerisi

Reav

80+ Silver
Bu akıllı saatlerin piyasasını hic bilmiyorum xiaomi vesaire var mıdır bu fiyata kaliteli bir şey olsun istiyorum daha üst fiyatlara çıkabilirim piyasasını bilmiyorum iyi bir akıllı saat arıyorum

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali
Bu akıllı saatlerin piyasasını hic bilmiyorum xiaomi vesaire var mıdır bu fiyata kaliteli bir şey olsun istiyorum daha üst fiyatlara çıkabilirim piyasasını bilmiyorum iyi bir akıllı saat arıyorum
Malesef hiwatch gibi bulursun

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
ASME
O fiyata akıllı bileklikler var. Saatlerde iyi bilindik markalar için bütçeyi daha yukarı çıkartman şart.

Arama, spor aktiviteleri, tansiyon vs istiyorsan...

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyata akıllı bileklikler var. Saatlerde iyi bilindik markalar için bütçeyi daha yukarı çıkartman şart.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıldır

.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
ASME

Bu nasıldır

.
Xiaomi, Huawei (Honor), Samsung ve Apple harici diğer markalardan tercih etmiyorum. Bir çok markanın ürününü kullandım. Doğru ölçüm, malzeme kalitesi, stabil çalışması ve şarj gibi etmenlerden dolayı diyorum.

Bütçe varsa 2.el Huawei Gt2 / Samsung watch classic yoksa Xiaomi Mi Band 6 ve üstü gözü kapalı tavsiye ederim.

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali

Bu nasıldır

.
Dedigim gibi mibro hi watch aynı yani fiyata bakarsak bileklik önerimdir illa saat derseniz olabilir

Reav

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi, Huawei (Honor), Samsung ve Apple harici diğer markalardan tercih etmiyorum. Bir çok markanın ürününü kullandım. Doğru ölçüm, malzeme kalitesi, stabil çalışması ve şarj gibi etmenlerden dolayı diyorum.

Bütçe varsa 2.el Huawei Gt2 / Samsung watch classic yoksa Xiaomi Mi Band 6 ve üstü gözü kapalı tavsiye ederim.
Mibro xiaomi zaten

Top Bottom