Neler Yeni

Yardım 600 TL İkinci El Ekran Kartı Önerisi

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , SolidWorks , C#,Cs6
Bütçe
600
Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim başından böyle olay geçen bilen varmi.şimdi olay şöyle 2.el rx 5700xt aldım sahibinden den adam aşırı güvenilir konuştu ikna etti beni parayı gönderim sonra ilk gün gittim ama veremedim sorun varmış Pttde dedi iyi dedim veremedigi günün 2.gunu 19 Mayıs sonra cumartesi pazar 3 gün tatil gene veremdi ben ariyom fln ama geç bakiyo bazen bakmiyo tabi ben endişelendim bı neyse pazartesi aradım açtı zor bela verdim kargoya dedi iyi fişi gönderirwiniz dedim internet yok akşam evde atayım dedi iyi tamam dedim onada o son görüşmemiz oldu ne kart var ne fiş elimdeki eski GTX 760imi da satmıştım şimdi pc çalışmıyor sınavlarım var param gitti ... Neyse ilk sorum şu bu dolandiriciliga yapabileceğim bişey varmı ?adamın numarası fake mis 501le başlayan değişik bı numara şuan aradiginiz kişiye ulaşılamıyor diyor çaldirinca bide adamın ibani ve adı soyadı var eğer doğruysa 2. Soru ikinci el ucuza hem performanslı geçici süreliğine tekrar para toplayıp bı 5700xt alana kadar düşük sistem oyunda açan GTX 760 civarı ama ucuz bı kart önerisi istiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçmiş olsun şikayet edebilirsiniz işlem alır
Hocam numarası bile doğru değil çok onemseyeceklerini zannetmiyorum kime şikayet edecegiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ah be güzel kardeşim param güvende şekilde alsaydın keşke veya elden
Abi o şekilde almak için aradım adam öyle güvenilir konuştuki ağzı alışmış yalana ikna etti beni işte istanbuldaysan gel bak fln dedi öyle olunca güvendim istanbulda olsam elden alırdım ztn

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim başından böyle olay geçen bilen varmi.şimdi olay şöyle 2.el rx 5700xt aldım sahibinden den adam aşırı güvenilir konuştu ikna etti beni parayı gönderim sonra ilk gün gittim ama veremedim sorun varmış Pttde dedi iyi dedim veremedigi günün 2.gunu 19 Mayıs sonra cumartesi pazar 3 gün tatil gene veremdi ben ariyom fln ama geç bakiyo bazen bakmiyo tabi ben endişelendim bı neyse pazartesi aradım açtı zor bela verdim kargoya dedi iyi fişi gönderirwiniz dedim internet yok akşam evde atayım dedi iyi tamam dedim onada o son görüşmemiz oldu ne kart var ne fiş elimdeki eski GTX 760imi da satmıştım şimdi pc çalışmıyor sınavlarım var param gitti ... Neyse ilk sorum şu bu dolandiriciliga yapabileceğim bişey varmı ?adamın numarası fake mis 501le başlayan değişik bı numara şuan aradiginiz kişiye ulaşılamıyor diyor çaldirinca bide adamın ibani ve adı soyadı var eğer doğruysa 2. Soru ikinci el ucuza hem performanslı geçici süreliğine tekrar para toplayıp bı 5700xt alana kadar düşük sistem oyunda açan GTX 760 civarı ama ucuz bı kart önerisi istiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim
Hergün heryerde en az 1 adet bu hikayeden oluyor artık.. Sahibinden kocamann param güvende uygulamasını getirdi dolandırılmayalım diye..Hatta yazıyor da paranızı atmayın kimseye diye..Neyse bu devirde baban bile ürün göndericek olsa önce parayı atmayın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur UĞRAŞ
Hocam adresi veyahut tc kimlik no su felan varsa direkt icraya koyabilirsiniz eğer bu bilgiler varsa yardımcı olmaya çalışırım

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hergün heryerde en az 1 adet bu hikayeden oluyor artık.. Sahibinden kocamann param güvende uygulamasını getirdi dolandırılmayalım diye..Hatta yazıyor da paranızı atmayın kimseye diye..Neyse bu devirde baban bile olsa ürün göndericek olsa önce parayı atmayın.
Haklısın hocam bendede hata var ztn ama işte adam kabul etmedi fiyatta makul olunca he dedik demez olaydim

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
Zaten sahibinden sitesi üzerinden almadın mı? Eğer parayı site üzerinden gönderdiysen şikayette bulun. Ama doğrudan ibanına attıysan bir şey diyemeyeceğim.

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
5700XT için 600 TL mi attın adama?
Yok hocam 2500lira kart direk attım parayı benim 760i 600 sattım geçici olarak ucuza bişey alayım diyorum PC çalışsın diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten sahibinden sitesi üzerinden almadın mı? Eğer parayı site üzerinden gönderdiysen şikayette bulun. Ama doğrudan ibanına attıysan bir şey diyemeyeceğim.
İbana

mayra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Toltay
İlgilendiği Kategoriler
Hocam adresi veyahut tc kimlik no su felan varsa direkt icraya koyabilirsiniz eğer bu bilgiler varsa yardımcı olmaya çalışırım
Malesef hocam adam sürekli yapıyor sanirjm bu işi hiçbir açık vermedi tel nosuna kadar kendinin deil bı tek veridigi ibandaki isim var o bile çalıntı olabilir banka hesabı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,092
Üyeler
146,640
Son üye
avalonya
Top Bottom