Neler Yeni

6000 TL Pc + Monitör Tavsiyesi

nobasic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki
6600 TL ye değer.
Beklemek bence riskli, salgın var. Dolar şimdi artmayacak da ne zaman artacak, ben olsam şimdiden alırdım sistemi.
Ancak tabi ki son karar sana kalmış ?

Aslında gerekli maddiyata sahibim taksitli bir şekilde de ürünleri alabilirim ancak yine de 1 ay sonra daha iyi parçaları daha ucuza alabilirsem düşüncesi yakamı bırakmıyor ?

nobasic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki
Aslında gerekli maddiyata sahibim taksitli bir şekilde de ürünleri alabilirim ancak yine de 1 ay sonra daha iyi parçaları daha ucuza alabilirsem düşüncesi yakamı bırakmıyor ? Ayrıca G-sync muhabbeti için de teşekkür ederim hiç dikkat etmiyordum 144hz 1ms yeterli diye düşünmüştüm...

Edit: Unutulmuş Cümle :)

canemirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
Hiç acele etme kardesim 1 ay sonra toplayamazsın öbür ay toplarsın.
Dolar kısa sürede inecek bu böyle sürmeyecek, neden diye sorarsan dünya ekonomisi sil baştan oluşturulacak şuan sadece gündem salgın oldugu için...

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,822
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Aslında gerekli maddiyata sahibim taksitli bir şekilde de ürünleri alabilirim ancak yine de 1 ay sonra daha iyi parçaları daha ucuza alabilirsem düşüncesi yakamı bırakmıyor ?
Geleceği bilemeyiz ? Böyle düşünürsen sonsuza kadar sistem alamazsın ?
Ben Redmi Note 7 aldıktan 2 ay sonra aynı fiyata redmi Note 8 çıktı, o an bı boşluğa dustum, keşke bekleseydim filan ama iş geçti ??

nobasic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki
Hiç acele etme kardesim 1 ay sonra toplayamazsın öbür ay toplarsın.
Dolar kısa sürede inecek bu böyle sürmeyecek, neden diye sorarsan dünya ekonomisi sil baştan oluşturulacak şuan sadece gündem salgın oldugu için...

Evet ben de böyle düşünüyorum şuan ekonomi tüm dünya için karışık, amerika bile ne yapacağını şaşırmış durumda :) Bu durumda benim oturup toplayacağım pcyi düşünmem biraz tatsız ama olsun :)

nobasic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki
Geleceği bilemeyiz ? Böyle düşünürsen sonsuza kadar sistem alamazsın ?
Ben Redmi Note 7 aldıktan 2 ay sonra aynı fiyata redmi Note 8 çıktı, o an bı boşluğa dustum, keşke bekleseydim filan ama iş geçti ??

Ben de yeni redmi note 8 pro aldım çok az bir süre sonra 9 pro çıktı ??

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,822
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
  • Beğen
Reaksiyonlar: DDRQ

nobasic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Baki

Evet zaten benim yazdığım sistemde bu videodan alıntı aslında parça parça farklı yerlerden buldum. İşin tuhaf yanı bugün vatanda çok daha ucuza toplamıştım öğlen vakitlerinde ancak şuan neredeyse tüm parçalarda ortalama 300 TL artış var :) Monitör de hoş aslında ama freesync olması kötü sanırım

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
O sistemin stoğu çoktan bitti.
Ek olarak monitör Gsync desteklemiyor. ?
yuh daha kaç gün oldu ki gerçi 300 stoktu senc olayına bakmadım haklısın freesencmiş , nvidia gsenc. 1000tl bandında bir ekran idealdir tavsiyem bunlar olurdu(gsenc versiyon bi ekran) ama stok yoksa yapacak bişi yok beklemek iyi olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet Furkan ARABACIOĞLU
Anakart = B450M S2H > 430TL itopya.com
Ram = Apacher panthear 8Gb 3000Mhz Ddr4 x2 > 460TL incehesap.com
İşlemci = Ryzen 5 1600 (AF) > 660TL n11.com
Power Supply = Gametech 600W 80+ > 300Tl n11.com
Kasa = Gamebooster GB-L06B > 280TL itopya.com
M.2 Ssd = Toshiba 500Gb OCZ > 460TL itopya.com
Ekran Kartı = MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X 6GB 192Bit GDDR6 > 1980TL trendyol.com
Monitör = AOC 24" C24G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör > 1500TL itopya.com
Saygılar 6000TL dir toplam fiyat bunu alın şiddetle söylüyorum !!!!

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
Evet zaten benim yazdığım sistemde bu videodan alıntı aslında parça parça farklı yerlerden buldum. İşin tuhaf yanı bugün vatanda çok daha ucuza toplamıştım öğlen vakitlerinde ancak şuan neredeyse tüm parçalarda ortalama 300 TL artış var :) Monitör de hoş aslında ama freesync olması kötü sanırım
aynen öyle nvidia desteklemeyebilir bekleyince geleceğinin garantisi yok ama güzel sistem başka bişey önermek o fiyat için yazık olur gibi
kampanya yakalarsan ürünlerde kaçırma derim ama en azından monitörde

Top Bottom