Neler Yeni

6000TL Bütçe ile Sistem Önerisi

GFYT

80+ Bronze
Dostum anlamıyorsun sanırım. Adam 6300 TL'ye aldı diyorum. Ben size 6300 TL'ye 1660S'li sistem önerisinde bulunmadım ama iyi bir araştırma ile 6-7K civarına bulabiliyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ondan biraz şüpheliyim. :D
Ben de sana, iyi bir araştırma ile bulunabiliyorsa at bende bu bütçede sistem isteyenlere sistemi atayım diyorsun. Yanlış bilgi veriyorsun, hala kabullenmiyorsun, savunuyorsun.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Ben de sana, iyi bir araştırma ile bulunabiliyorsa at bende bu bütçede sistem isteyenlere sistemi atayım diyorsun. Yanlış bilgi veriyorsun, hala kabullenmiyorsun, savunuyorsun.
Yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsan raporlayabilirsin zeki arkadaşım. İyi bir araştırma 1 saat içinde yapılmıyor bildiğin gibi. Biraz sabır ile 1-2 hafta içerisinde illa ki kampanyalı sistemler gelecektir. Üyesi olduğun forumun videolarını da mı izlemiyorsun hiç? Adam birkaç hafta önce 6399 TL'ye 1660S'li sistem çıkardı. Yakın zamanda illa ki başkaları da çıkaracaktır veya siteler kendisi kampanyalı sistem satacaklardır. Buyur bu da video;

Aeden

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
mustafa özdemir
Eğer acil değilse Abdullah abinin sistemini beklemelisin kardeşim. Bende öyle yapacağım

GFYT

80+ Bronze
Yanlış bilgi olduğunu düşünüyorsan raporlayabilirsin zeki arkadaşım. İyi bir araştırma 1 saat içinde yapılmıyor bildiğin gibi. Biraz sabır ile 1-2 hafta içerisinde illa ki kampanyalı sistemler gelecektir. Üyesi olduğun forumun videolarını da mı izlemiyorsun hiç? Adam birkaç hafta önce 6399 TL'ye 1660S'li sistem çıkardı. Yakın zamanda illa ki başkaları da çıkaracaktır veya siteler kendisi kampanyalı sistem satacaklardır. Buyur bu da video;
Attığın videoya verdiğim tepki, hahaha oldu.

2-3 haftada çıkan fırsatlar yerine, güncel olarak 6000TL'ye alınacak tek sistem 1650s'li sistemler. Piyasayı çok iyi bildiğinize şahit oldum, umarım 10000TL'ye de RTX'li bilgisayar var diyip stoğu olmayan DA sistemin videosunu atmazsın

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
6 7k arasi hazir sistem öner 1660 s li direkt alicam seri

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Attığın videoya verdiğim tepki, hahaha oldu.

2-3 haftada çıkan fırsatlar yerine, güncel olarak 6000TL'ye alınacak tek sistem 1650s'li sistemler. Piyasayı çok iyi bildiğinize şahit oldum, umarım 10000TL'ye de RTX'li bilgisayar var diyip stoğu olmayan DA sistemin videosunu atmazsın
Ben sana stoğu olmayan bir sistemi atmadım dostum. Sadece bu şekilde kampanyaların yapıldığını anlatmaya çalışıyorum. Yakın zamanda bu şekilde kampanyalar oldu, ileride de olacaktır. Konu sahibi herhangi bir aciliyet belirtmemiş. Beklerse alabilir.

GFYT

80+ Bronze
Ben sana stoğu olmayan bir sistemi atmadım dostum. Sadece bu şekilde kampanyaların yapıldığını anlatmaya çalışıyorum. Yakın zamanda bu şekilde kampanyalar oldu, ileride de olacaktır. Konu sahibi herhangi bir aciliyet belirtmemiş. Beklerse alabilir.
Böyle konuş, canımı ye. Şuanlık 6k'ya doğru düzgün sistem yok, onu belirtiyorum sabahtan beri. Şuanki piyasada fırsatlar hariç, 6k-7k'ya 1660S bildiğin gibi hayal oldu. Umarım dediğimi anlamışsındır, iyi forumlar.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,257
İsim
Eren Karakılıç
Böyle konuş, canımı ye. Şuanlık 6k'ya doğru düzgün sistem yok, onu belirtiyorum sabahtan beri. Şuanki piyasada fırsatlar hariç, 6k-7k'ya 1660S bildiğin gibi hayal oldu. Umarım dediğimi anlamışsındır, iyi forumlar.
Anlıyorum dostum. Ben de her gün sistem incelemiyorum zaten ama videolar ve kampanyalara göz gezdiriyorum. @Motionless_IN_White da yakın zamanda bu bütçede 1660S'li sistem aldığı için beklemesini öneriyorum arkadaşın. Gereksiz yere aciliyet yokken 1650S almasın.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Çok şey istiyorsun. :D
Tek fanlı PNY dediğin çoğu iki fanlı karttan daha serin çalışıyor. Hem 1660S GPU'su çok güçlü bir GPU değil. O kadar büyük bir soğutmaya gerek yok. Unlost Eco'yu özelleştirerek almıştı sanırım @Motionless_IN_White .
1615659935060.png

Özelleştirip almıştım evet.

Konu biraz boş geçmiş gibi, hala anlamayan arkadaşlar var. @ErenROG sizlere aynı kasayı aynı fiyata bulursunuz demiyor, fırsat kovalarsanız bulursunuz diyor.

GFYT

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,229
Üyeler
146,665
Son üye
SuluMelon
Top Bottom